Aké chyby
pri výbere potravín robíte?

Detailná analýza vášho stravovania ukáže koľko energie, živín,
vitamínov i minerálov každý deň príjimate. Pomôže vám odhaliť
konkrétne príčiny vášho problému a navrhne riešenie.

Áno, chcem vedieť ako vyzerá moje stravovanie

Špeciálna analýza detailne ukáže, ako vyzerá vaše aktuálne stravovanie a

navrhne konkrétne kroky ako to môžete zmeniť

Všeobecné odporúčania nefungujú, pretože každé telo potrebuje niečo iné

Detailne vykonaná analýza vám poskytne potrebné odpovede

Detailná analýza stravovacích návykov

 • vám poskytne odpovede na otázky, ako vyzerá váš každodenný stravovací režim. Odhalí príčiny prečo ste unavený, nemáte dostatok energie na plnenie bežných každodenných činností, nedarí sa vám schudnúť, či pribrať. Informácie v tejto analýze vám dokážu prehľadne a jednoducho ukázať, kde vo vašom stravovaní robíte chybu, aké potraviny vám škodia a aké konkrétne kroky môžete urobiť, aby ste svoju stravovanie nasmerovali na cestu, ktorá vám prinesie dosiahnutie vášho cieľa.

Ako analýza stravovania funguje?

Aby som mohol detailne vyhodnotiť vaše stravovacie návyky, potrebujem poznať informáciu o tom, ako vyzerá vaše bežné stravovanie. Preto je každý jednotlivec po uhradení objednávky presmerovaný na Dotazník kondície, zdravia a životného štýlu.

Dotazník obsahuje jednoduché otázky týkajúce sa základných údajov klienta ako sú vek, telesná výška, telesná hmotnosť, denná pracovná aktivita, úroveň stresu, pohybový režim.

Rovnako tak ma zaujíma i cieľ, ktorý chce klient úpravou stravovacích návykov dosiahnuť. Niekto chce schudnúť, niekto pribrať a niekto je so svojou hmotnosťou spokojný, v hodnotách aká aktuálne je.

Kľúčom k vyhodnoteniu vašich aktuálnych stravovacích navýkov je vzorový jedálniček. Konkrétne ma zaujímajú dva vzorové dni vášho stravovania. Nezáleží pritom na tom, či ide o včerajšok, predvčerajšok alebo o dva dni z minulého týždňa. Ani na tom, či ide o deň v týždni alebo o víkend.

Zaujíma ma hlavne jedlo, ktoré ste skonzumovali a nápoje, ktoré ste vypili. Dôležité je taktiež aj množstvo týchto jedál a nápojov.

Keď takýto vzorový jedálniček vyplníte, potom ho ja vezmem a detailne rozanalyzujem. Použijem na to svoje vedomosti, skúsenosti a taktiež aj najväčšiu odbornú potravinovú databázu v Česko-Slovensku, ktorá obsahuje viac ako 1 400 potravín a ktorá pozná ich zloženie do tej najväčšej hĺbky.

Následne vám do 3 pracovných dní túto vašu analýzu pošlem na váš email. Individuálne, odborne, ale zároveň jednoducho a zrozumiteľne spracovanú spolu s individuálnymi odporúčaniami na mieru vzhľadom na váš cieľ.

Analýza bude zložená z grafickej a slovnej časti. Grafy vám pomôžu jednoduchšie pochopiť koľko energie, makro i mikro živín denne príjimate a slovná časť vysvetlí, ako na tom aktuálne s vaším stravovaním ste a aké konkrétne kroky môžete urobiť priamo vy, aby ste dosiahli stav, ktorý chcete.

Keď by vám niečo v analýze nebolo jasné, môžete ma pokojne zdarma kontakovať. Emailom na tomas@hadzega.sk alebo na mojej Facebook stránke Tomáš Hadžega.

Odhaľte chyby, ktoré pri výbere potravín robíte

V obchodoch máme k dispozícii 40 000 rôznych potravín. Nemusíte poznať všetky. Stačí, keď budete vedieť o tých, ktoré vám pomáhajú a neškodia.

Objednajte si analýzu vašich stravovacích návykov:

AKCIA!

Objednajte si ešte DNES odbornú analýzu stravovania iba za 15 €, bežne 25 €


V rámci analýzy stravovania získate:

 • Zistíte aktuálny celkový denný príjem energie

  Dozviete sa, koľko energie momentálne každý deň príjimate z jedla a nápojov.

 • Poznáte aktuálny celkový denný príjem sacharidov, bielkovín, tukov i vlákniny

  Detailná analýza vám ukáže, koľko sacharidov, bielkovín, tukov i vlákniny aktuálne každý deň príjimate vo vašej strave i v nápojoch.

 • Odhalíte aktuálny celkový denný príjem vitamínov i minerálov

  Vďaka analýze stravovania sa dozviete, koľko vitamínov i minerálov aktuálne každý deň príjimate z jedla i nápojov. Analyzuje sa príjem vitamínu A, B1, B2, C a E a minerály horčík, jód, selén, vápnik, zinok a železo.

 • Individuálne odporúčania pre denný príjem energie podľa vami určeného cieľa

  Táto špeciálna analýza stravovania vám neposkytne iba informácie o tom, v akom bode sa aktuálne nachádzate. Dozviete sa taktiež individuálne odporúčania na mieru, podľa toho, aký cieľ chcete dosiahnuť. Chcete schudnúť? Zdravo pribrať? Alebo iba odstrániť únavu a svoju aktuálnu hmotnosť si dlhodobo udržať? Potom vám táto analýza poskytne odpovede na otázky koľko energie denne potrebujete, aby ste úspešne dosiahli svoj cieľ. Odporúčané množstvo celkového denného príjmu energie vychádza z hodnôť vášho bazálneho metabolizmu, vášho denného režimu, úrovne stresu, či pohybového režimu.

 • Individuálne odporúčania denného príjmu sacharidov, bielkovín a tukov na základe vami určeného cieľa

  Správne nastavený denný príjem energie je dôležitý pre dosiahnutie vášho cieľa. Či už chcete schudnúť alebo zdravo pribrať. Avšak to nie je všetko. Potrebujete totiž presne poznať i informáciu koľko sacharidov, tukov a bielkovín vaše telo bude pre úspešné dosiahnutie vášho cieľa každý deň potrebovať. Analýza stravovania vám poskytne odpoveď aj na tieto otázky.

 • Individuálne odporúčania denného príjmu vitamínov a minerálov

  Je dôležité vedieť, koľko vitamínov a minerálov vo vašej strave aktuálne príjimate. Ovplyvňuje to totiž napríklad váš pocit únavy, množstva energie, či fungovanie imunitného systému. Avšak oveľa dôležitejšie je vedieť, koľko týchto vitamínov a minerálov by ste denne mali prijať a v ktorých potravinách ich nájdete. Iba tak môžete vášmu telu dodať presne to, čo potrebuje, aby mohlo fungovať zdravo a optimálne.

 • Informácie o množstve energie a makroživinách v konkretných jedlách, ktoré konzumujete

  Nikdy sa vám nechcelo počítať kalórie a energetická hodnota potravín vám nič nehovorí? Nepoznáte rozdiel medzi množstvom energie v bežnom obede a v mliečnej čokoláde? Už vás to trápiť nemusí! Analýza stravovania vám totiž ukáže koľko energie, sacharidov, bielkovín a tukov spoločne obsahuje každé jedno jedlo, nápoj či samotná potravina, ktorú každý deň skonzumujete. A to pekne prehľadne v grafickej podobe.

 • Komplexné zhodnotenie analýzy stravovania + odborné odporúčania

  Okrem grafického i slovného vyhodnotenia a vysvetlenia jednotlivých parametrov, ktoré analýza stravovania obsahuje, získate taktiež individuálne odborné odporúčanie ako kroky potrebujete pri úprave stravovacích návykov urobiť práve vy, aby sa vám podarilo dosiahnuť svoj cieľ. Či už sa jedná o zdravé priberanie alebo chudnutie jedlom.


1. Kliknite prosím nižšie na zelené tlačítko (budete presmerovaná/ý na stránku objednávkou)

2. Vyplníte mi krátky dotazník so vzorovým jedálničkom (odkaz vám príde do emailu)

3. Vaše výsledky analýzy stravovania vám pošlem emailom (do 3 pracovných dní)

Využiť akciu a objednať analýzu

Výsledky analýzy stravovania, vrátane vysvetlenia výsledkov a návrhu odporúčaní na mieru, obdržíte do 3 pracovných dní na váš email.

Často kladené otázky

V čom je táto analýza stravovania unikátna? +

Z pohodlia vášho domova sa dozviete aké chyby robíte pri výbere potravín a ktoré príčiny vám bránia v dosiahnutí vášho cieľa. Či už ide o chudnutie, priberanie alebo o udržanie hmotnosti. V grafickej podobe získate presné hodnoty celkového denného príjmu energie, sacharidov, tukov, bielkovín, vlákniny i vybraných vitamínov a minerálov. Vďaka týmto výsledkom budete presne vedieť, aké hodnoty energie, či živín vaše telo potrebuje denne prijať pre svoje optimálne fungovanie i pre dosiahnutie vášho cieľa. Okrem odhalenia aktuálneho stavu vášho stravovania a možných chýb, získate i individuálne, odborné odporúčania na mieru zamerané na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Dozviete sa tak nielen aktuálny stav vášho stravovania, ale i konkrétne kroky, ktoré je potrebné urobiť, aby ste dosiahli svoj cieľ. Výsledky analýzy stravovania získate v grafickej i v slovnej podobe.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Ako analýza stravovania prebieha? +

Po uhradení objednávky vám do emailu príde odkaz na Dotazník kondície, zdravia a životného štýlu. Dotazník obsahuje otázky týkajúce sa vašich základných údajov ako sú vek, telesná výška, telesná hmotnosť, denná pracovná aktivita, úroveň stresu, pohybový režim. Zaujíma ma taktiež váš cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Napríklad chudnutie, zdravé priberanie, či udržanie aktuálnej hmotnosti. V dotazníku taktiež nájdete aj otázku ohľadne vzorového jedálnička.

Konkrétne ma zaujímajú dva vzorové dni vášho stravovania. Nezáleží pritom na tom, či ide o včerajšok, predvčerajšok alebo o dva dni z minulého týždňa. Ani na tom, či ide o deň v týždni alebo o víkend. Zaujíma ma hlavne jedlo, ktoré ste skonzumovali a nápoje, ktoré ste vypili. Dôležité je taktiež aj množstvo týchto jedál a nápojov.

Keď takýto vzorový jedálniček vyplníte, potom ho ja vezmem a detailne rozanalyzujem. Použijem na to svoje vedomosti, skúsenosti a taktiež aj najväčšiu odbornú potravinovú databázu v Česko-Slovensku, ktorá obsahuje viac ako 1 400 potravín a ktorá pozná ich zloženie do tej najväčšej hĺbky.

Následne vám do 3 pracovných dní túto vašu analýzu pošlem na váš email. Individuálne, odborne, ale zároveň jednoducho a zrozumiteľne spracovanú spolu s individuálnymi odporúčaniami na mieru vzhľadom na váš cieľ.

Analýza bude zložená z grafickej a slovnej časti. Grafy vám pomôžu jednoduchšie pochopiť koľko energie, makro i mikro živín denne príjimate a slovná časť vysvetlí, ako na tom aktuálne s vaším stravovaním ste a aké konkrétne kroky môžete urobiť priamo vy, aby ste dosiahli stav, ktorý chcete.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Ako rýchlo získam výsledky analýzy môjho stravovania? +

Vašu analýzu stravovania získate do 3 pracovných dní od vyplnenia dotazníka na váš email.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Ako zistíte koľko energie, živín, vitamínov a minerálov moje telo potrebuje? +

Na jednej strane použijem svoje vedomosti a skúsenosti z práce so stovkami klientov a na druhej strane taktiež najväčšiu odbornú potravinovú databázu v Česko-Slovensku, ktorá obsahuje viac ako 1 400 potravín a ktorá pozná ich zloženie do tej najväčšej hĺbky. Ide o potravinovú databázu, ktorá je využívaná na slovenských a českých univerzitách i vysokých školách a rovnako tak funguje ako oficiálny zdroj informácií o zložení potravín v rezorte Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republiky.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Je možné iba vďaka tejto analýze naozaj schudnúť? +

Vďaka analýze stravovania získate odpovede na otázky, kde robíte pri výbere potravín chybu i konkrétne informácie o tom koľko energie, živín, vitamínov i minerálov potrebujete denne prijať, aby ste úspešne schudli. Spolu s týmito informáciami získate i konkrétne odporúčania na mieru o tom, čo máte urobiť, aby ste úspešne schudli. V prípade, že budete tieto odporúčania dodržiavať váš cieľ schudnúť môžete reálne dosiahnuť.

Sám túto analýzu stravovania používam pri svojich klientoch na to, aby sme dokázali správne nastaviť ich výživové zloženie jedálnička pre úspešné chudnutie. Aj vďaka tejto analýze stravovania tak moji klienti schudli už takmer 800 kilogramov.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Koľko ma to bude stáť? +

Analýza stravovacích návykov spolu so odbornými odporúčaniami na mieru bežne stojí 25 €, ale keď si ju objednáte teraz, tak ju získate iba za 15 €. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Aký je rozdiel medzi kalorickými tabuľkami a vašou analýzou? +

Kalorické tabuľky fungujú na báze toho, že akýkoľvek človek do nich môže pridať údaje o akomkoľvek nápoji, či akejkoľvek potravine. To je v poriadku, avšak je dôležité vedieť, že tieto informácie v ďalšom kroku nie sú kontrolované odborníkmi. To zvyšuje chybovosť tejto aplikácie, ktorá sa môže následne podpísať na celkovom výsledku. Podľa mojich informácií používa táto aplikácia taktiež staršie výživové odporúčania napríklad pri chudnutí, čo môže viesť k nenaplneniu očakávaní pri snahe dosiahnuť svoj cieľ.

Navyše potravina či nápoj, ktorý v kalorických tabuľkách nájdete, obsahuje takmer v stopercent prípadov iba informácie o množstve energie, sacharidoch, bielkovinách, tukoch a vlákniny. U týchto potravín a nápojov však u následne ďalej nenájdete informácie o obsahu vitamínov a minerálov. 

Na druhej strane aplikácia, ktorú používam na analýzu stravovacích návykov, je považovaná za najväčšiu odbornú potravinovú databázu v Česko-Slovensku, ktorá obsahuje viac ako 1 400 potravín a ktorá pozná ich zloženie do tej najväčšej hĺbky. Ide o potravinovú databázu, ktorá je využívaná na slovenských a českých univerzitách i vysokých školách a rovnako tak funguje ako oficiálny zdroj informácií o zložení potravín v rezorte Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republiky.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Bojím sa, že analýza a odporúčania nebudú individuálne priamo pre mňa +

Rozumiem vašim obavám. Aby bola analýza stravovania spracovaná priamo vám na mieru, individuálne a odborne, potrebujeme naše sily spoločne spojiť. Od vás potrebujem, aby ste mi čo najpravdivejšie vyplnili dotazník zdravia, kondície a životného štýlu a hlavne, aby ste mi detailne a pravdivo vyplnili váš vzorový jedálniček. Čím pravdivejšie a detailnejšie tento dotazník a vzorový jedálniček vyplníte, tým presnejšie výsledky vašej analýzy stravovania získate. Vďaka tomu dokážem v spolupráci s vami využiť svoje vzdelanie, vedomosti a skúsenosti spolu s informáciami z najväčšej odbornej potravinovej databáze v Česko-Slovensku, aby som vám mohol poskytnúť aktuálny, pravdivý obraz vašich stravovacích návykov.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky ohľadom vašich výsledkov analýzy stravovania, mi môžete zdarma položiť priamo správou na mojej FB stránke Tomáš Hadžega, či emailom na tomas@hadzega.sk. V prípade záujmu o detailnejšie a hlbšie vysvetlenie môžete využiť ponuku osobnej konzultácie.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Facebook: www.facebook.com/hadzegatomas

Ako získate svoju analýzu stravovania?

Kto analýzu odborne zaisťuje?

Výživový poradca

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Tomášove skúsenosti

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už mnoho ľudí ako vy, vďaka analýze stravovania odhalilo chyby,
ktoré nevedomo robili pri výbere jedla.

Objednajte si ešte dnes analýzu stravovania za akčnú cenu a
odhaľte svoje chyby aj vy.

Mám záujem odbornú analýzu stravovania, objednať sa!