Revolučný jedálniček na mieru.

Naučte svoje deti
správne sa stravovať

Dáte im tak šancu na zdravší a kvalitnejší život.

Chcem získať viac informácií, ako to funguje?

Darujte vášmu dieťaťu zdravšiu budúcnosť

Vďaka jedálničku na mieru

Šťastnejší a veselší život vďaka správnemu jedlu

Nasmerujte stravovanie vášho dieťaťa na zdravú a prirodzenú cestu, ktorá sa mu v budúcnosti mnohonásobne vráti.

Objednajte si jedálniček na mieru:

AKCIA!

Získajte ešte DNES jedálniček na mieru
iba za 69 €,
 bežne 100 € 


Vďaka jedálničku na mieru získate na 60-70 stranách:

 • Získate 65 chutných a pestrých tipov jedál

  Chutné a rýchle jedlá, vďaka ktorým budete vedieť, ako má stravovanie vášho dieťaťa ideálne vyzerať. Pohodlne a jednoducho si zo zoznamu vyberiete jedlo, ktoré chcete vášmu dieťaťu pripraviť a môžete pre to použiť potraviny, ktoré už máte doma. Jedno jedlo môže vaše dieťa konzumovať pokojne i viackrát denne, či týždenne.

 • Odporúčané živinové zloženia, ktoré vaše telo potrebuje

  Každý recept v jedálničku je vytvorený na základe presných a odporúčaných živinových hodnôt, ktoré je pre správne a prirodzené fungovanie detského organizmu optimálne prijať. Či už ide o jeho zdravý vývoj alebo zníženie hmotnosti. V každom recepte taktiež nájdete farebný graf energie, ktorý vám ukáže z akých potravín je konkrétny recept zložený. Vďaka tomuto grafu si tak budete môcť potraviny v jednotlivých receptoch meniť, podľa toho, ako sami chcete.

 • Chutné a rýchle recepty, ktoré podporia vaše zdravie

  Každý tip má svoj samostatný recept. V ňom nájdete presné ingrediencie potravín uvedené v kuchynských mierkach i postup, ako si jedlo jednoducho pripraviť. Zložitejšie hlavné jedlo vám nezaberie viac ako 40 minút. Zvládne to aj úplný kuchársky antitalent.

 • Časová flexibilita

  Raňajkovať alebo nie? Jesť trikrát denne alebo päťkrát denne? Jesť iba do 17:00 alebo aj neskôr? Jesť v noci alebo nie? Čert, aby sa v tom vyznal! Ideálne by sa dieťa vo vývoji malo stravovať päťkrát denne. Minimálne však štyrikrát. Nie je však nutné trápiť ho presnými časmi jedenia. My ľudia totiž nie sme stroj. Jedálniček na mieru vás i vaše dieťa naučí, stravovať sa prirodzene a bez toho, aby ste neustále sledovali hodinky, či už je čas na ďalšie jedlo. Stresu máme dosť. Nemusíme si pridávať zbytočne ďalší.

 • Šetrí čas a energiu

  Mojím cieľom nie je, aby ste trávili celé dni v kuchyni. Preto môže vaše dieťa svoje obľúbené jedlá konzumovať viackrát denne alebo viackrát týždenne. Rovnako tak nie je nutné rušiť obedy v školských jedálniach, keď to vám i jemu vyhovuje. Jedálniček na mieru tomu vieme bez problémov prispôsobiť.

 • Bez zákazov a odriekania

  Väčšina z nás bola vychovaná na babkiných buchtách, maminých koláčoch a tradičných slovenských jedlách. Zvykli sme si na to a chutí nám to. Tak prečo si zakazovať to, čo máme radi? Nie nebudete hladovať. A ani tých buchiet od babky sa nemusíte úplne vzdať. Prispôsobíme to tak, aby ste sa cítili skvelo aj vďaka svojim obľúbeným jedlám.

 • Bez práškov a koktejlov

  Doplnok stravy existuje. Ale kompletné jedlo produktom nikdy nenahradíte. V jedálničku vášho dieťaťa preto nenájdete žiadne “zázračné” prášky alebo koktejly, ktoré by odstránili zdravotný problém, či kilogramy navyše. Niečo také už väčšina ľudí vyskúšala a bohužiaľ si poškodila viac, ako pomohla. V jedálničku vášho dieťaťa preto nájdete iba bežne dostupné potraviny, ktoré nájdete v každom supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

 • Maximálna prispôsobivosť

  Má vaše dieťa nejakú potravinovú alergiu alebo intoleranciu? Či zdravotné problémy? Nechutia mu nejaké potraviny? Nevadí! Nie je nutné ho za každú cenu nútiť jesť to, čo mu škodí alebo nechutí. Našťastie, máme širokú možnosť výberu. Pripravím mu preto jednoduché a chutné alternatívy, aby jeho telo fungovalo prirodzene a zdravo aj napriek určitým obmedzeniam.

 • Odporúčané pohybové aktivity

  Pohyb je skvelý. Je to naša biologická potreba, ktorá navyše u detí vedie k ich správnemu vývoji po všetkých stránkach. Pohyb by preto u každého dieťaťa mal tvoriť významnú časť jeho denného režimu. Nie je pritom nutné deti viazať striktne na pohybovú aktivitu, ktorá ich nebaví. Odporúčania pre vhodné pohybové aktivity u detí sa rôzne líšia na základe ich veku. Iné odporúčania bude mať dieťa na prvom stupni základnej školy a iné dieťa v pubertálnom období jeho života. Práve z tohto dôvodu jedálniček na mieru obsahuje odporúčania ohľadom pohybu na základe špecifických faktorov, ktoré sa týkajú práve vášho dieťaťa.

 • Bežne dostupné potraviny

  Bulgur? A to je čo? Pohánkový chlieb? Ovsená múka? A kde to u nás na dedine akože mám zohnať? Široký výber nemusí byť vždy prospešný. Netvrdím, že potraviny, ktoré nepoznáme sú zlé. Naopak, mnohé z nich sú naozaj skvelé. Ale vysvetlite to staršej pani z dediny, aby si to vypýtala od pani predavačky v miestnych potravinách. To asi veľmi neuspeje. Divili by ste sa, ale občas ani v okresnom meste s 20 000 obyvateľmi a štyrmi supermarketmi proste nezoženiete špargľu. Preto jedálniček na mieru obsahuje hlavne bežne dostupné potraviny. Také, ktoré naozaj zoženiete všade. Také, ktoré poznáte a hlavné také, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu v jeho zdravom vývoji i pri chudnutí.

 • Tipy pre jedenie pred športom i po športe

  “Hmm, teraz som bola/bol cvičiť, tak ja sa radšej nič nenajem, aj keď som hladná/hladný ako vlk.” Alebo “dnes som si zamakala/zamakal, tak sa odmením a tú čokoládu si preto naozaj doprajem!” Ani jeden z týchto najčastejších prístupov nie je správny. Oba totiž majú negatívny vplyv na to, ako sa človek vo svojom tele cíti. Ako to teda urobiť inak i v prípade detí? Odpoveď na vás čaká v jedálničku na mieru.

 • Nákupný zoznam potravín

  Unavuje vás, že doma nemáte potravinu, ktorú práve potrebujete? Nebaví vás rozmýšľat nad tým, ktorá značka jogurtov, či iných potravín je zdravšia? Už vás to trápiť nemusí. Súčasťou jedálnička je totiž aj kompletný nákupný zoznam potravín. Nájdete v ňom všetky potraviny, ktoré sú súčasťou vášho jedálnička. Môžete tak pokojne pre prípravu konkrétneho jedla použiť potraviny, ktoré už doma máte. A v obchode doplniť iba ten zvyšok. Šetríte tak vaše nervy, peniaze i čas.


1. Prosím kliknite nižšie na zelené tlačítko

2. Budete presmerovaná/ý na stránku s objednávkou

Využiť akciu a objednať jedálniček

Svoj jedálniček na mieru obdržíte najneskôr do 7 pracovných dní na email v súbore PDF alebo poštou v papierovej verzii (na základe vášho výberu).

Často kladené otázky

V čom je váš jedálniček na mieru unikátny? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť dennému režimu vášho dieťaťa, životnému štýlu i zdravotnému stavu. Jedlá, ktoré mu chutia, môže konzumovať aj naďalej a nájdete ich aj v jeho  jedálničku. Pochopiteľne nie je možné zachovať jedlá, ktoré mu spôsobujú konkrétne zdravotné problémy, napríklad v prípade potravinových alergií. Tam však v jedálničku nájdete vhodné, chutné náhrady, ktoré podporia prirodzené fungovanie organizmu vášho dieťaťa, či mu umožnia zdravo a prirodzene schudnúť. Bez negatívnych vedľajších účinkov. Pretože všetky jedlá sú v množstve i živinách priamo prispôsobené hodnotám, ktoré jeho telo pre svoje fungovanie potrebuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Z čoho pri tvorbe jedálnička vychádzate, keďže je každý človek iný? +

Pri tvorbe jedálnička na mieru vychádzam z individuálnych informácií, ktoré od konkrétneho človeka získam. Po uhradení objednávky je daný človek presmerovaný na dotazník, ktorý obsahuje otázky ohľadom jeho osobnej i zdravotnej anamnézy. Zaujímajú ma napríklad hodnoty jeho telesnej výšky, aktuálnej telesnej hmotnosti, vek, obvod pásu, pracovný režim, pohybový režim, úroveň stresu, genetika, zdravotné problémy a obmedzenia, lieky, ktoré užíva, potravinové alergie, frekvencia jeho stravovania počas dňa (napr. či sa stravuje 3, 4 alebo 5 krát denne), či pracuje nočné zmeny, aké sú jeho obľúbené i neobľúbené potraviny atď.

Na základe týchto informácií dokážem následne vďaka špeciálnemu softvéru pre tvorbu jedálnička na mieru, danému klientovi jeho jedálniček čo najviac prispôsobiť a to vrátane odporúčaného denného príjmu energie i odporúčaných denných dávok makro i mikroživín.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Dokáže jedálniček odstrániť všetky zdravotné problémy? +

To bohužiaľ nie. Jedálniček na mieru je prispôsobený každému človeku individuálne, avšak nejedná sa o klinický spôsob stravovania. To znamená, že jeho úlohou nie je odstrániť zdravotný problém, ktorý si v prvom rade vyžaduje odbornú lekársku starostlivosť. Týka sa to hlavne zdravotných ochorení ako sú srdcové ochorenia, cukrovka II. typu, nezvratné potravinové alergie, či tolerancie, ochorenie štítnej žľazy, rakovina, či medicínsky diagnostikované zápalové ochorenia tráviaceho systému. Keď je cieľom človeka uzdravenie z vyššie uvedených ochorení, v takýchto prípadoch jedálniček na mieru nie je pre neho vhodnou voľbou.

Samotný jedálniček na mieru je však vhodný pre deti a dospelých ľudí, ktorí chcú schudnúť, zdravo pribrať, zvýšiť svoju úroveň energie, či kondície, hľadajú vhodné alternatívy pri potravinových alergiách, ich cieľom je odstránenie únavy plynúce z nesprávnych stravovacích návykov a životného štýlu alebo chcú zmeniť svoj spôsob stravovania z preventívnych dôvodov, či u detí z dôvodu ich prirodzeného a zdravého vývoja. Hlavným cieľom jedálnička na mieru je vytvoriť alebo podporiť v tele človeka prirodzené prostredie, v ktorom dokáže jeho organizmus zdravo a optimálne fungovať.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko ma to bude stáť? +

Jedálniček na mieru stojí bežne 100 €, ale keď si ho objednáte teraz, tak získate jeho kompletnú verziu iba za 69 €.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Bude musieť moje dieťa užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Jedálniček na mieru je zostavený z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania pre moje dieťa +

Jedálniček na mieru a moja metóda je založená na tom, aby stravovanie vášho dieťaťa bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď sa vaše dieťa aktuálne stravuje hlavne doma, je to skvelé a rád mu tento zvyk zachovám (môžete pre neho využiť chutné a rýchle recepty, ktoré jedálniček na mieru obsahuje). Keď sa naopak vaše dieťa stravuje napríklad v školskej jedálni, potom v jedálničku nájdete odporúčania týkajúce sa toho, ako si vybrať na obed to správne jedlo, ako zvyšok dňa v stravovaní nastaviť tak, aby to bolo pre vaše dieťa optimálne.  Jednoducho, keď budete vy alebo vaše dieťa v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete vy i vaše dieťa dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Akým spôsobom získam jedálniček na mieru? +

Po uhradení objednávky budete presmerovaná/presmerovaný na stránku s jednoduchými inštrukciami. Čaká na vás Dotazník kondície, stravovacieho režimu a životného štýlu od Online výživovej poradne Dr. Hadžega. Na základe vyplnenia informácií v tomto dotazníku získate zostavený jedálniček na mieru. Ten vám najneskôr do 7 pracovných dní doručím na email v elektronickej verzii alebo poštou v papierovej verzii. Záleží čo vám viac vyhovuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko tipov jedál jedálniček obsahuje? +

Jedálniček na mieru obsahuje spolu 65 rôznych tipov jedál. Tie je možné rozdeliť na základe individuálnej voľby na 3, 4 alebo 5 porcií denne. V prípade, že niekomu napríklad vyhovuje konzumácia jedál 3 krát denne, potom sa tipy pre vhodné jedlá rozdelia po 22 rôznych možností na každú časť dňa, napr. 22 tipov pre raňajky, 22 tipov pre obedy a 22 tipov pre večeru. Každý tip jedla obsahuje detailný samostatný recept, s individuálne nastaveným množstvom potravín meraným v kuchynských mierkach i postup ako si jedlo rýchlo a jednoducho pripraviť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Na aké dlhé časové obdobie sa jedálniček pripravuje? +

Jedálniček na mieru nemá časové obmedzenia. Znamená to, že ho môžete využívať po dobu, kým dosiahnete svoj cieľ alebo pokojne aj celoživotne. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Moje dieťa má potravinovú alergiu, či intoleranciu. Je jedálniček pre neho vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru rešpektuje všetky individuálne danosti každého človeka. Znamená to, že potraviny, ktoré niekomu zdravotne neprospievajú a rovnako tak aj potraviny, ktoré mu nechutia v jedálničku nenájdete. Nájdete v ňom bežne dostupné najvhodnejšie náhrady, také ktoré vášmu dieťaťu pomôžu v optimálnom vývoji, či pri úspešnom dosiahnutí konkrétneho cieľa napr. znížiť hmotnosť, či zmeniť stravovacie návyky. To všetko je možné dosiahnuť aj napriek určitým zdravotným obmedzeniam ako napr. celiakia, alergia na pšenicu či lepok, alergia na vajíčka, alergia na kravskú bielkovinu kazeín, laktózová intolerancia, histamínová intolerancia atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám záujem o jedálniček na mieru pre moje dieťa, ale mojím cieľom je okrem jeho zdravého vývoja i zníženie hmotnosti. Je jedálniček pre moje dieťa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru je možné pripraviť na základe odlišnosti vášho cieľa. To znamená aj v prípade, že chcete schudnúť. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď. U vášho cieľa schudnúť je jedálniček nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Ako rýchlo bude moje dieťa chudnúť? +

Všeobecne sa moja metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku u dospelých ľudí 3-4 kg za mesiac. U niektorých ľudí môžu byť tieto čísla na začiatku chudnutia ešte vyššie a to napríklad 5-6 kilogramov. Čo sa týka tempa chudnutia u detí, záleží na tom o akú vekovú skupinu ide. U detí mladšieho školského veku (8-11 rokov) by sa z dôvodu optimálneho vývoja, tempo chudnutia malo pohybovať na úbytku 2 kilogramov celkovej hmotnosti mesačne. U detí v dospievajúcom veku môžu byť tieto priemerné čísla vyššie.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
V akom veku je najvhodnejšie začať s cieleným chudnutím dieťaťa podľa jedálnička na mieru? +

Podľa môjho názoru a mojej skúsenosti je to v období staršieho školského veku a to od 10 - 11 rokov. Toto vekové obdobie dieťaťa je totiž sprevádzané najvýraznejšími zmenami jeho postavy napríklad pri parametroch telesnej výšky i telesnej hmotnosti.

U detí mladšieho školského veku (8-11 rokov) je možné hmotnosť redukovať prirodzeným spôsobom a to vhodnou kombináciou pohybovej aktivity a základných odporúčaní ohľadom stravovania. Bez cielenej úpravy stravovacích návykov.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Nemám príliš veľa času na prípravu jedla. Ako veľmi je jedálniček časovo náročný? +

Rozumiem. Aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje vaše časové možnosti. V prípade, že nemáte príliš veľa času na prípravu jedál, je možné jedálniček pripraviť napríklad iba z maximálne 5 bežne dostupných ingrediencií u každého jedla. Časová náročnosť prípravy jedál sa v takomto prípade výrazne zníži a to u raňajok, desiaty a olovrantu na 5-10 minút, u obedov a večerí na 20-30 minút. Jedlo v jedálničku môžete pre vaše dieťa i pre seba pokojne pripraviť aj na viac dní dopredu. Navyše u časovo nízko náročnej verzie môže dospelý človek pokojne pre obedy využívať svoje obľúbené stravovacie zariadenie a dieťa napríklad školskú jedáleň. Jedálniček na mieru je možné maximálne prispôsobiť aj v takomto prípade.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Som matka, ktorá varí pre celú rodinu. Je jedálniček vhodný pre mňa i ostatných členov rodiny? +

V prvom rade je jedálniček zostavený na mieru konkrétnemu človeku. Dospelému alebo dieťaťu. A to na základe jeho cieľa, chuťových preferencií, zdravotných faktorov, pohybovej aktivity, denného režimu, časových možností atď. Čo sa však týka prípravy jedál pre vás a ostatných členov rodiny, na základe jedál z jedálnička určených pre vaše dieťa, záleží na viacerých faktoroch. Dospelému človeku vo veľkej väčšine prípadov detské porcie nebudú stačiť. Rovnako tak to môže platiť pre vaše ďalšie deti, ktoré môžu byť v inom veku a teda aj v inej fáze svojho vývoja. Rovnako tak záleží napríklad na tom, či niektorí členovia rodiny nemajú nejaké zdravotné obmedzenia, alebo napríklad nadváhu, či obezitu. Okrem toho môžu mať taktiež odlišné obľúbené a neobľúbené jedlá. V takomto prípade teda záleží na tom, ako dokáže konkrétny človek (matka, či otec) jedla z jedálničku určených primárne pre dieťa, nakombinovať pre seba, či ostatných členov rodiny. Prípadne existuje pre dospelých ľudí možnosť získať svoj vlastný jedálniček na mieru a to na základe svojho špecifického cieľa.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky ohľadom jedálnička mi môžete položiť zdarma priamo cez online chat, správou na mojej FB stránke Tomáš Hadžega, či emailom na tomas@drhadzega.sk. Prípadne môžete využiť aj možnosť osobnej konzultácie.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Facebook: www.facebook.com/hadzegatomas

Ako získate jedálniček na mieru pre vaše dieťa?

Autor jedálnička

Kto vám pripraví jedálniček?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Tomášove skúsenosti

Na toto sa môžete tešiť:

 • Konzumujete iba jedlá, ktoré vám chutia
 • Jednoduché a pohodlné stravovanie
 • Rýchle a chutné recepty
 • Maximálna prispôsobivosť
 • Individuálny prístup vzhľadom k vášmu zdravotnému stavu
 • Konzumácia potravín, ktoré sú k dispozícii v každom supermarkete
 • Široký a pestrý výber jedál
 • Návody a ďalšie tipy pre podporu zdravia vášho tela

Na toto môžete zabudnuť:

 • Hladovanie
 • Užívanie koktejlov, nápojov a iných doplnkov stravy
 • Nekontrolovateľné pocity hladu
 • Večerné prejedanie sa
 • Únava, nervozita a nedostatok energie
 • Nekontrolovateľná chuť na sladké

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Nasmerujte vaše dieťa k zdravšej budúcnosti, vďaka
jedálničku na mieru.

Získajte ešte dnes jedálniček na mieru pre vaše dieťa za akčnú cenu a naučte ho, ako sa správne stravovať.

Mám záujem o jedálniček na mieru!