Revolučný jedálniček na mieru.

Dodajte vášmu telu prirodzene
všetky živiny, ktoré potrebuje

Odstráňte alebo minimalizujte deficit vitamínov a minerálov,
ktoré môžu vášmu telu chýbať pri vegetariánstve alebo
vegánstve.

Som vegetarián/vegán, čo by som mal jesť?

Nevzdávajte sa vegetariánstva, či vegánstva
kvôli nevedomosti

Riešením je jedálniček na mieru

Stravujte sa tak, ako vy sami chcete, vďaka správnemu jedlu

Doprajte vášmu telu všetko to, čo potrebuje. V prirodzenej forme a s vhodnými alternatívami potravín, aby ste si mohli jedlo aj naďalej užívať.

Objednajte si jedálniček na mieru:

AKCIA!

Získajte ešte DNES jedálniček na mieru
iba za 69 €,
 bežne 100 € 


Vďaka jedálničku na mieru získate na 60-70 stranách:

 • Získate 55 chutných a pestrých tipov jedál

  Chutné a rýchlé jedlá, vďaka ktorým dokážete minimalizovať príznaky potravinových alergií, či intolerancií a budete sa cítiť lepšie. Pohodlne a jednoducho si vyberiete zo zoznamu to, na čo máte chuť alebo čo máte doma. A pokojne to isté jedlo aj na viac dní.

 • Odporúčané živinové zloženia, ktoré vaše telo potrebuje

  Každý recept vášho jedálnička je vytvorený na základe presných a odporúčaných živinových hodnôt, ktoré by ste pre správne, zdravé a prirodzené fungovanie vášho tela mali denne prijať. V každom recepte taktiež nájdete farebný graf energie, ktorý vám ukáže z akých potravín je konkrétny recept zložený. Vďaka tomuto grafu si tak budete môcť potraviny v jednotlivých receptoch meniť, podľa toho, ako sami chcete.

 • Chutné a rýchle recepty, ktoré vám dovolia si jedlo užiť

  Každý tip má svoj samostatný recept. V ňom nájdete presné ingrediencie vhodných potravín uvedené v kuchynských mierkach i postup, ako si jedlo jednoducho pripraviť. Zložitejšie hlavné jedlo vám nezaberie viac ako 40 minút. Zvládne to aj úplný kuchársky antitalent.

 • Časová flexibilita

  Raňajkovať alebo nie? Jesť trikrát denne alebo päťkrát denne? Jesť iba do 17:00 alebo aj neskôr? Jesť v noci alebo nie? Čert, aby sa v tom vyznal! Nebojte sa, nebudem vás trápiť presnými časmi jedenia. Nie ste predsa stroj. Jedálniček vás naučí prirodzene sa stravovať bez toho, aby ste neustále sledovali hodinky, či už je čas na ďalšie jedlo. Stresu máme dosť. Nemusíme si pridávať zbytočne ďalší.

 • Šetrí čas a energiu

  Mojím cieľom nie je, aby ste trávili celé dni v kuchyni. Preto môžete obľúbené jedlá konzumovať viackrát denne alebo viackrát týždenne. Rovnako tak sa môžete stravovať v reštauráciách, či závodných jedálniach, keď vám to tak viac vyhovuje. Váš jedálniček tomu vieme bez problémov prispôsobiť.

 • Bez zákazov a odriekania

  Väčšina z nás bola vychovaná na babkiných buchtách, maminých koláčoch a tradičných slovenských jedlách. Zvykli sme si na to a chutí nám to. Tak prečo si zakazovať to, čo máme radi? Nie nebudete hladovať. Prispôsobíme váš jedálniček tak, aby ste sa cítili skvelo aj vďaka svojim obľúbeným jedlám v alternatívnej podobe.

 • Bez práškov a koktejlov

  Doplnok stravy existuje. Ale kompletné jedlo produktom nikdy nenahradíte. V jedálničku teda nenájdete žiadne zázračné prášky alebo koktejly, ktoré cez noc zázračne odstránia váš problém. Niečo také už väčšina ľudí vyskúšala a bohužiaľ si poškodila viac, ako pomohla. Vo vašom jedálničku nájdete hlavne bežne dostupné potraviny, ktoré nájdete v každom supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

 • Maximálna prispôsobivosť

  Máte problém s určitým typom jedál? Máte zdravotné problémy? Nechutia vám nejaké potraviny? Nevadí! Nebudem vás nútiť jesť to, čo vám škodí alebo nechutí. Našťastie, máme širokú možnosť výberu. Pripravím vám preto jednoduché a chutné alternatívy, aby vaše telo fungovalo prirodzene a zdravo aj napriek určitým obmedzeniam.

 • Odporúčané pohybové aktivity

  Pohyb je skvelý. A každý krok navyše sa počíta. Avšak nadmerný pohyb predstavuje pre telo stres, ktorý prehlbuje hlad a podporuje chuť do jedla. Tento stav následne môže viesť k nesprávnemu výberu potravín, ktoré vášmu telu neprospievajú. Navyše, pohyb je skvelá prevencia pred vznikom až 35 chronických chôrob. Medzi ktoré patria cukrovka II. typu, srdcové ochorenia, osteoporóza i niektoré druhy rakoviny. Preto je dôležité zosúladiť výživu a pohyb tak, aby navzájom spolupracovali. A nebojte, nebudem vás nútiť cvičiť 2 hodiny denne.

 • Bežne dostupné potraviny

  Bulgur? A to je čo? Pohánkový chlieb? Ovsená múka? A kde to u nás na dedine akože mám zohnať? Široký výber nemusí byť vždy prospešný. Netvrdím, že potraviny, ktoré nepoznáme sú zlé. Naopak, mnohé z nich sú naozaj skvelé. Ale vysvetlite to staršej pani z dediny, aby si to vypýtala od pani predavačky v miestnych potravinách. To asi veľmi neuspeje. Divili by ste sa, ale občas ani v okresnom meste s 20 000 obyvateľmi a štyrmi supermarketmi proste nezoženiete špargľu. Preto jedálniček na mieru obsahuje hlavne bežne dostupné potraviny. Také, ktoré naozaj zoženiete v bežnom supermarkete. Prípadne v obchode so zdravou výživou. Potraviny, ktoré predstavujú vhodné alternatívy pre vegetariánstvo i vegánstvo.

 • Tipy pre jedenie pred športom i po športe

  “Hmm, teraz som bola/bol cvičiť, tak ja sa radšej nič nenajem, aj keď som hladná/hladný ako vlk.” Alebo “dnes som si zamakala/zamakal, tak sa odmením a tú čokoládu si dnes naozaj doprajem!” Ani jeden z týchto najčastejších prístupov nie je správny. Oba totiž majú negatívny vplyv na to, ako sa vo svojom tele cítite. Ako to teda urobiť inak? Odpoveď na vás čaká vo vašom jedálničku.

 • Nákupný zoznam potravín

  Unavuje vás, že doma nemáte potravinu, ktorú práve potrebujete? Nebaví vás rozmýšľat nad tým, ktorá značka jogurtov, či iných potravín je zdravšia? Už vás to trápiť nemusí. Súčasťou jedálnička je totiž aj kompletný nákupný zoznam potravín. Nájdete v ňom všetky potraviny, ktoré sú súčasťou vášho jedálnička. Môžete tak pokojne pre prípravu konkrétneho jedla použiť potraviny, ktoré už doma máte. A v obchode doplniť iba ten zvyšok. Šetríte tak vaše nervy, peniaze i čas.


1. Prosím kliknite nižšie na zelené tlačítko

2. Budete presmerovaná/ý na stránku s objednávkou

Využiť akciu a objednať jedálniček

Svoj jedálniček na mieru obdržíte najneskôr do 7 pracovných dní na email v súbore PDF alebo poštou v papierovej verzii (na základe vášho výberu).

Často kladené otázky

V čom je váš jedálniček na mieru unikátny? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť vášmu dennému režimu, životnému štýlu i zdravotnému stavu. Jedlá, ktoré vám chutia, môžete konzumovať aj naďalej a nájdete ich aj vo svojom jedálničku. Pochopiteľne v prípade vegetariánstva a vegánstva nájdete v jedálničku iba potraviny, ktoré tomuto výživovému smeru vyhovujú. Všetky tieto jedlá sú pritom v množstve i živinách priamo prispôsobené hodnotám, ktoré vaše telo pre svoje fungovanie potrebuje. Jedálniček je navyše možné prispôsobiť i ďalšiemu cieľu. Napríklad chudnutiu, udržaniu hmotnosti, či zdravému priberaniu. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Z čoho pri tvorbe jedálnička vychádzate, keďže je každý človek iný? +

Pri tvorbe jedálnička na mieru vychádzam z individuálnych informácií, ktoré od konkrétneho človeka získam. Po uhradení objednávky je daný človek presmerovaný na dotazník, ktorý obsahuje otázky ohľadom jeho osobnej i zdravotnej anamnézy. Zaujímajú ma napríklad hodnoty jeho telesnej výšky, aktuálnej telesnej hmotnosti, vek, obvod pásu, pracovný režim, pohybový režim, úroveň stresu, genetika, zdravotné problémy a obmedzenia, lieky, ktoré užíva, potravinové alergie, frekvencia jeho stravovania počas dňa (napr. či sa stravuje 3, 4 alebo 5 krát denne), či pracuje nočné zmeny, aké sú jeho obľúbené i neobľúbené potraviny atď.

Na základe týchto informácií dokážem následne vďaka špeciálnemu softvéru pre tvorbu jedálnička na mieru, danému klientovi jeho jedálniček čo najviac prispôsobiť pre dosiahnutie jeho cieľa a to vrátane odporúčaného denného príjmu energie i odporúčaných denných dávok makro i mikroživín. A to i v prípade výživového smeru vegetariánstva, či vegánstva.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko ma to bude stáť? +

Jedálniček na mieru stojí bežne 100 €, ale keď si ho objednáte teraz, tak získate jeho kompletnú verziu iba za 69 €.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Jedálniček na mieru je zostavený z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska. Je možné, že pre niektoré špecifické potraviny bude nutné zájsť do obchodu so zdravou výživou. Platí to najmä pre niektoré špecifické vegánske potraviny, ktoré napríklad nebývajú bežne dostupné v určitých supermarketoch.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Naozaj dokáže moje telo pri vegetariánstve/vegánstve optimálne fungovať iba vďaka jedlu z jedálnička na mieru? +

Áno, určite. Jedálniček na mieru je možné prispôsobiť každému človeku tak, aby jeho telo fungovalo optimálne iba vďaka jedlu, ktoré má rád. Nezávisle na tom, či chce pri vegetariánstve alebo vegánstve schudnúť, zdravo sa stravovať, či minimalizovať príznaky potravinových alergií atď.

Samozrejme existujú určité výnimky, kde bude napríklad potrebné použiť v niektorých jedlách rastlinný proteínový nápoj, avšak to je jediný produkt, okrem bežného jedla, ktorý môže jedálniček na mieru zameraný na vegetariánstvo, či vegánstvo obsahovať. Jedálniček je možné nastaviť tak, aby vaše telo iba vďaka bežnému jedlu každý deň príjimalo dostatočné množstvo dôležitých minerálov a vitamínov.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Som flexitarián alebo peskatarián je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno. Jedálniček na mieru totiž vychádza z flexibilného nastavenia pri výbere potravín a frekvencii ich konzumácie. To znamená, že napríklad flexitarián (polovegetarián) si môže sám vybrať, kedy a ako často sa rozhodne konzumovať konkrétnu potravinu. Napríklad mäso. Navyše si daný jednotlivec môže vybrať koľko receptov napríklad toho mäsa chce do jedálnička zaradiť. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám zdravotné problémy. Je vegetariánsky/vegánsky jedálniček pre mňa vhodný? +

Záleží na tom,o aké zdravotné problémy sa jedná a čo od jedálnička na mieru, zameraným na vegetariánstvo alebo vegánstvo očakávate. Vegetariánsky alebo vegánsky jedálniček na mieru je môžné prispôsobiť individuálne na mieru každému človeku. Je však dôležité pochopiť, že jeho cieľom nie je odstrániť zdravotný problém, ktorý si v prvom rade vyžaduje odbornú lekársku starostlivosť. Týka sa to hlavne zdravotných ochorení ako sú srdcové ochorenia, cukrovka II. typu, nezvratné potravinové alergie, či tolerancie, ochorenie štítnej žľazy, rakovina, či medicínsky diagnostikované zápalové ochorenia tráviaceho systému. Keď je vaším primárnym cieľom uzdravenie sa z vyššie uvedených ochorení prostredníctvom vegetariánskeho, či vegánskeho jedálnička na mieru, potom jedálniček na mieru nie je pre vás vhodnou voľbou.

Hlavným dôvodom je stav, že vyššie spomínané choroby bohužiaľ nie je možné vyliečiť iba samotným jedlom, bez odbornej lekárskej starostlivosti. Jedálniček na mieru je možné prispôsobiť aktuálnemu zdravotnému stavu, ale nie je možné od neho očakávať, že vylieči medicínsky diagnostikované zdravotné ochorenia. Preto je cieľom jedálnička na mieru hlavne vytvoriť alebo podporiť v tele človeka prirodzené prostredie, v ktorom dokáže ľudské telo zdravo a optimálne fungovať. V rámci svojich možností.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Jedálniček na mieru a moja metóda je založená na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. A to aj v prípade vegetariánstva, či vegánstva.

To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám (môžete využiť chutné a rýchle recepty, ktoré jedálniček na mieru obsahuje). Keď naopak variť nestíhate a jete skôr vo vegetariánskych/vegánskych reštauráciách, potom v jedálničku nájdete odporúčania týkajúce ako si vybrať správne jedlo z ponuky vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Akým spôsobom získam jedálniček na mieru? +

Po uhradení objednávky budete presmerovaná/presmerovaný na stránku s jednoduchými inštrukciami. Čaká na vás Dotazník kondície, stravovacieho režimu a životného štýlu od Online výživovej poradne Dr. Hadžega. Na základe vyplnenia informácií v tomto dotazníku získate zostavený jedálniček na mieru. Ten vám najneskôr do 7 pracovných dní doručím na email v elektronickej verzii alebo poštou v papierovej verzii. Záleží čo vám viac vyhovuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko tipov jedál jedálniček obsahuje? +

Jedálniček na mieru obsahuje spolu 55 rôznych tipov jedál. Tie je možné rozdeliť podľa vašej voľby na 3, 4 alebo 5 porcií denne. V prípade, že vám napríklad vyhovuje konzumácia jedál 3 krát denne, potom sa tipy pre vhodné jedlá rozdelia po 18 rôznych možností na každú časť dňa, napr. 18 tipov pre raňajky, 19 tipov pre obedy a 18 tipov pre večeru. Každý tip jedla obsahuje detailný samostatný recept, s individuálne nastaveným množstvom potravín meraným v kuchynských mierkach i postup ako si jedlo rýchlo a jednoducho pripraviť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Na aké dlhé časové obdobie sa jedálniček pripravuje? +

Jedálniček na mieru nemá časové obmedzenia. Znamená to, že ho môžete využívať po dobu, kým dosiahnete svoj cieľ alebo pokojne aj celoživotne. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám potravinovú alergiu, či intoleranciu. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti. Znamená to, že potraviny, ktoré vám zdravotne neprospievajú a rovnako tak aj potraviny, ktoré vám nechutia v jedálničku nenájdete. Nájdete v ňom najvhodnejšie náhrady, ktoré vyhovujú vegetariánstvu, či vegánstvi a taktiež i konkrétnej potravinovej alergii, či intolerancii. Aj vďaka takto prispôsobenému jedálničku na mieru je možné úspešne dosiahnuť váš cieľ, či už sa jedná o zníženie hmotnosti, priberanie alebo zmenu stravovania zo zdravotných dôvodov, či z dôvodu vegetariásntva/vegánstva a to aj napriek určitým zdravotným obmedzeniam ako napr. celiakia, alergia na pšenicu či lepok, alergia na vajíčka, alergia na kravskú bielkovinu kazeín, laktózová intolerancia, histamínová intolerancia atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám záujem o jedálniček na mieru, ale mojím cieľom je okrem vegetariánstva/vegánstva aj chudnutie. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, vegetariánsky, či vegánsky jedálniček na mieru je možné prispôsobiť aj vášmu cieľu schudnúť. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď. U vášho cieľa schudnúť je jedálniček nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý a to aj v prípade vegetariánstva alebo vegánstva.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám záujem o jedálniček na mieru, ale mojím cieľom je okrem vegetariánstva/vegánstva aj priberanie. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru je možné pripraviť na základe odlišnosti vášho cieľa. To znamená aj v prípade, že chcete pribrať. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď. U vášho cieľa pribrať je jedálniček nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý a to aj v prípade potravinovej alergie, či intolerancie. U priberania je však potrebné brať v úvahu, že do neho výrazne vstupujú ďalšie faktory, ako je úroveň stresu, či úroveň pohybovej aktivity.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Nemám príliš veľa času na prípravu jedla. Ako veľmi je jedálniček časovo náročný? +

Rozumiem. Aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje vaše časové možnosti. V prípade, že nemáte príliš veľa času na prípravu jedál, je možné jedálniček pripraviť napríklad iba z maximálne 5-7 bežne dostupných ingrediencií u každého jedla. Časová náročnosť prípravy jedál sa v takomto prípade výrazne zníži a to u raňajok, desiaty a olovrantu na 5-10 minút, u obedov a večerí na 20-30 minút. Jedlo si môžete pokojne pripraviť aj na viac dní dopredu. Navyše u časovo nízko náročnej verzie môžete pokojne pre obedy využívať vaše obľúbené stravovacie zariadenie. Jedálniček na mieru vám viem maximálne prispôsobiť aj v takomto prípade.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Som matka, ktorá varí pre celú rodinu. Je vegetariánsky/vegánsky jedálniček vhodný pre mňa aj moje deti? +

V prvom rade je vegetariánsky/vegánsky jedálniček zostavený na mieru priamo vám. Na základe vášho konkrétneho cieľa, chuťových preferencií, zdravotných daností, pohybovej aktivity, denného režimu, potravinových alergií/intoleranci, či časových možností atď. Čo sa však týka prípravy jedál pre deti a ostatných členov rodiny na základe vášho jedálnička záleží na okolnostiach. V prípade, že vaše deti vediete skôr k vegetariánskemu/vegánskemu spôsobu stravovania, nemajú žiadne zdravotné obmedzenia, nejaké potravinové alergie alebo intolerancie, či napríklad nadváhu alebo obezitu a majú rovnaké chuťové preferencie ako vy, tak jedlá z vášho jedálnička môžu pokojne konzumovať aj oni. Všetky jedlá sú výživovo hodnotné a vyberané z tých najvhodnejších zdraviu prospešných možností. Myslite však na to, že vegetariánstvo/vegánstvo v detskom veku by nemalo byť striktné a obmedzujúce. Malo by byť dostatočne pestré a flexibilné.

Samozrejme je potrebné rešpektovať, že detský organizmus funguje odlišnejšie, ako dospelý a preto v prípade, že sa jedná napríklad o nadváhu dieťaťa je lepšie poznať presné odporúčania na mieru, ktoré budú rešpektovať všetky jeho individuálne danosti a zákonitosti. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky ohľadom jedálnička mi môžete položiť zdarma emailom na tomas@hadzega.sk.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Ako získate svoj jedálniček na mieru?

Autor jedálnička

Kto vám pripraví jedálniček?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Možno ma poznáte z:

Na toto sa môžete tešiť:

 • Konzumujete iba jedlá, ktoré vám chutia, s vhodnými alternatívami potravín
 • Jednoduché a pohodlné stravovanie
 • Rýchle a chutné recepty
 • Maximálna prispôsobivosť
 • Individuálny prístup vzhľadom k vášmu zdravotnému stavu
 • Prevažná konzumácia potravín, ktoré sú k dispozícii v každom supermarkete
 • Široký a pestrý výber jedál
 • Návody a ďalšie tipy pre podporu zdravia vášho tela

Na toto môžete zabudnuť:

 • Hladovanie
 • Užívanie koktejlov, nápojov a iných doplnkov stravy
 • Nekontrolovateľné pocity hladu
 • Večerné prejedanie sa
 • Únava, nervozita a nedostatok energie
 • Nekontrolovateľná chuť na sladké

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už mnoho ľudí ako vy, dokázalo vďaka vegetariánskemu, či vegánskemu jedálničku dosiahnuť svoj cieľ.

Získajte ešte dnes jedálniček na mieru za akčnú cenu a dodajte vášmu telu všetko to, čo pre svoje zdravé a optimálne fungovanie potrebuje.

Chcem, aby moje telo fungovalo optimálne, objednať jedálniček na mieru!