KNIHA

Chudnutie na mieru

Ste so svojou postavou spokojný? Vyskúšali ste už všetky diéty, čarovné tabletky, cvičenie i kokteily na chudnutie... a nič?

Zabudnite na nezmyselné extrémy. Chudnutie je totiž individuálna a rozumná zmena vašich stravovacích návykov. Autor Mgr. Tomáš Hadžega, PhD. je výživový poradca, ktorý na príbehoch z praxe i podložených vedeckých štúdiách ukazuje, ako jeho klienti vďaka bežnému jedlu schudli už stovky kilogramov. A to bez produktov, hladovania i cvičenia.

Mnoho príkladov, spolu s vedeckými faktami vám ukážu, ako efektívne zmeniť vaše stravovacie návyky prirodzenou cestou. Budete prekvapený šokujúcimi pravdami, o tom, ako ľudské telo funguje. Dokonca si svoje chudnutie môžete ušiť na mieru. Ako? O tom je táto kniha.

 • Skutočné príbehy chudnutia od ľudí rôzneho veku
 • Búranie mýtov a poloprávd o výžive a chudnutí
 • Vytvorené na základe viac ako 500 vedeckých štúdií
Stiahnuť ukážku zdarma

Napíšte prosím email, kam mám ukážku knihy poslať:


Tomáš Hadžega vo svojej publikácii, ktorá sa opiera o vedecké výskumy svetových univerzít a špičkových vedeckých pracovísk z oblasti výživy, zdravia a chudnutia, prináša odpoveď na otázku, ktorú si kladú viac ako dve miliardy ľudí na našej planéte, ktorí trpia nadváhou alebo obezitou.  Ako z toho von? Ako schudnúť jedlom, bez diét, hladovania a únavy? Ako funguje náš metabolizmus? Akú rolu v tom hrá genetika?  Ako sa začať správne hýbať? Ako má vyzerať náš pitný režim? Ako nás pri chudnutí a výbere jedla ovplyvňuje stres?

Americký herec Will Rogers pred viac, ako sto rokmi prehlásil: "Náš problém nie je v tom, že toho vieme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, čo vieme, nie je pravda." Táto kniha vám pomôže vniesť svetlo do tmy mýtov, poloprávd a klamstiev o chudnutí a výžive. Pomôže vám schudnúť prirodzenou a zdravou cestou. Jadrom knihy je trinásť kapitol, ktoré obsahujú praktické informácie a konkrétne kroky, ako schudnúť jedlom. Raz a navždy.

Stiahnuť ukážku zdarma

Napíšte prosím email, kam mám ukážku knihy poslať:


V knihe sa dozviete

 • Čo dnes veda vie o tom, prečo priberáme, nedarí sa
  nám schudnúť, ani si novú hmotnosť dlhodobo udržať?
 • Ako si nastaviť svoje stravovanie tak, aby ste nehladovali, nemuseli nadmerne cvičiť, užívať "zázračné" pilulky a aj napriek tomu prirodzene schudli?
 • Ako genetika ovplyvňuje vašu hmotnosť?
 • Ako sa zbaviť závislosti na sladkých jedlách?
 • Prečo je detox a hladovanie nezmysel?
 • Ako fungujú kalórie, živiny a čo je index sýtosti?
 • Ako schudnúť v menopauze a po pôrode?
 • Prečo opakovane zažívate jojo efekt a ako z toho von?
 • Ako si spomaľujete váš metabolizmus?
 • Prečo sa z ovocia nepriberá a raňajky nie sú najdôležitejšie jedlo dňa?
 • Ako stres ovplyvňuje vaše chudnutie?
 • Prečo vám štítna žľaza nebráni schudnúť?
 • Prečo odporúčanie "menej jedz a viac sa hýb," nefunguje?

Nahliadnite do vnútra

O kniheautorovi ste povedali

 • Už po prečítaní pár riadkov, pár strán som si bola istá vysokou odbornosťou textu, ktorú (v ďalších kapitolách a celej publikácii) potvrdzovali zahraničné výskumy analyzované autorom. Odborná stránka textu je vhodne doplnená príbehmi z vlastnej praxe Tomáša Hadžegu. Z môjho pohľadu sú veľkým prínosom knihy práve osobné názory autora textu na jednotlivé témy, pretože sa nebojí povedať to, čo si myslí. Vhodnými argumentáciami autor textu vyvracia mýty, ktoré v spoločnosti kolujú od nepamäti. Zaujalo ma, ako autor prirovnal tabletky na chudnutie, produkty, kokteily či jedlá v prášku za oheň. Oheň, ktorý môže byť pri rozumnom jednaní prospešný, na strane druhej narobiť veľa škody. Podľa môjho názoru je kniha vhodná pre každého. Či už ide o človeka, ktorý cielene chce schudnúť, alebo o človeka, ktorý sa zaujíma o zdravý životný štýl a má rád svoje telo. Prezentované témy sú skutočne zaujímavé, napísané zrozumiteľným a lákavým autorským štýlom.
  Mgr. Lívia Pastrnáková, PhD. Mgr. Lívia Pastrnáková, PhD.
Stiahnuť ukážku zdarma

Napíšte prosím email, kam mám ukážku knihy poslať:

Tomáš Hadžega je výživový poradca, ktorý prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a Online výživovú poradňu Dr. Hadžega. Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave (Mgr.), Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a Karlovej univerzity FTVS v Prahe (PhD.).

Tomáš napísal knihu Chudnutie na mieru, v ktorej odkrýva vedecké fakty o výžive a chudnutí i praktické postupy, ako jeho klienti schudli už viac ako 1 000 kilogramov. Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí a jeho skúsenosti i postrehy nájdete na blogu Nutrition Experts, ktorý mesačne číta niekoľko tisíc ľudí.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností Slovenskej a Českej republiky.

Počet strán: 328  Formát: 148x210 mm  Farebnosť: čiernobiela  Väzba: lepená  ISBN: 978-80-973979-0-6  
Nakladateľstvo:
HADŽEGA s.r.o.

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj vám to pri chudnutí pomôže, tak vám všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Kniha

Chudnutie na mieru

Schudnite jedlom a nie hladom

 • Skutočné príbehy chudnutia od ľudí rôzneho veku
 • Búranie mýtov a poloprávd o výžive a chudnutí
 • Vytvorené na základe viac ako 500 vedeckých štúdií
Stiahnuť ukážku zdarma

Napíšte prosím email, kam mám ukážku knihy poslať:

© Copyright 2021 Hadzega.sk

tomas@hadzega.sk