Komplexná osobná starostlivosť.

Schudnite chutným jedlom a
nie drastickým hladom

Odhaľte chyby, ktoré vám bránili schudnúť a
získajte postavu, ktorú vám budú závidieť.
Bez hladu, zákazov, 
úmorného cvičenia a odriekania.
Pod dohľadom odborníka.

Chcem taktiež schudnúť, ako to funguje?

Prečo diéty nefungujú? Pretože každé telo
potrebuje niečo iné

Hormón, s názvom leptín, má v našich telách na starosti pocit hladu a ovláda taktiež chuť do jedla. Nízke hladiny leptínu dávajú nášmu mozgu príkaz "najedz sa!" Na druhú stranu vysoké hladiny leptínu mu zasa hovoria "stačí, nie si hladný, máš dostatok zásob tuku."

Problémom však je, že keď človek začne chudnúť zlým a nesprávnym spôsobom, hladiny leptínu sa významne zvýšia a telo začne svoje tukové zásoby "chrániť." Mozog tak reaguje vyvolaním neodolateľného hladu a priberaním hmotnosti.

To znamená, že náš mozog na nesprávny pokus o chudnutie reaguje tak, že vás začne nútiť jesť.

Preto krátkodobé hladovanie a "zázračné" koktejly na chudnutie nemôžu nikdy dlhodobo fungovať.

Ako to zmeniť?

Riešením je Komplexná osobná starostlivosť

Individuálne prispôsobený systém chudnutia, ktorý vám pomôže schudnúť pohodlne a natrvalo

Komplexná osobná starostlivosť sa skladá zo štyroch krokov:

Krok 1

Online úvodná výživová konzultácia

Spoznajte aktuálny stav vášho tela a odhaľte chyby, ktoré vám
bránili schudnúť

Prispôsobím moju metódu vášmu zdravotnému stavu, životnému štýlu, dennému režimu i genetickým predispozíciám. Vašu novú postavu získate vďaka jedeniu chutného jedla.

Čo sa na online úvodnej výživovej konzultácii dozviete?

Online úvodná výživová konzultácia

 • vám poskytne odpovede na otázky, ako na tom vaše telo z hľadiska kondície aktuálne je. Vďaka online telesnej analýze, sa dozviete rýchlosť vášho metabolizmu, množstvo tukov ktoré máte, množstvo svalovej hmoty, celkovej telesnej vody i to, ako vaše telo pri chudnutí funguje.
 • Vďaka detailnej analýze stravovacích návykov sa taktiež dozviete prečo ste unavený, nemáte dostatok energie na plnenie bežných každodenných činností a nedarí sa vám schudnúť. Informácie v tejto analýze vám dokážu prehľadne a jednoducho ukázať, kde vo vašom stravovaní robíte chybu, aké potraviny vám škodia a aké konkrétne kroky môžete urobiť, aby ste svoje stravovanie nasmerovali na cestu, ktorá vám prinesie dosiahnutie vášho cieľa.

Ako online úvodná výživová konzultácia funguje?

Online úvodná výživová konzultácia funguje veľmi jednoducho.

 1. Po uhradení objednávky vás budem do 2 pracovných dní telefonicky kontaktovať, aby sme si spoločne dohodli vhodný termín online úvodnej výživovej konzultácie.
 2. Po uhradení objednávky je taktiež každý jednotlivec presmerovnaý na Dotazník kondície, zdravia a životného štýlu (odkaz pre dotazník je každému zaslaný do jeho mailu). Dotazník obsahuje jednoduché otázky týkajúce sa základných údajov klienta ako sú vek, telesná výška, telesná hmotnosť, denná pracovná aktivita, úroveň stresu, či pohybový režim. Rovnako tak ma zaujíma i cieľ, ktorý chce klient úpravou stravovacích návykov dosiahnuť. Teda koľko kilogramov chce schudnúť. Kľúčom k vyhodnoteniu vašich aktuálnych stravovacích navýkov je vzorový jedálniček. Konkrétne ma zaujímajú dva vzorové dni vášho stravovania, ktoré sa budú vyhodnocovať.
 3. Po tom ako mi tento váš vyplnený dotazník odošlete, vám na základe jeho informácií pripravím výsledky telesnej analýzy i analýzy vašich stravovacích návykov. Oba tieto materiály vám odošlem na váš mail ešte pred uskutočnením online úvodnej výživovej konzultácie, aby ste si mohli prípadne pripraviť vaše otázky.
 4. V stanovený termín prebehne online úvodná výživová konzultácia a to prostredníctvom videohovoru. Je možné využiť Facebook Messenger, Skype alebo Google Meet. Táto konzultácia trvá približne 90 minút a jej cieľom je vysvetliť vám príčiny aktuálneho stavu, nevedomé chyby, vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy i analýzy stravovacích návykov. Taktiež však odpovedať i na všetky vaše otázky, ktoré vás zaujímajú.
 5. Táto online úvodná výživová konzultácia, ktorá bude prebiehať v pohodlí vášho domova, kancelárie alebo chaty. Proste na mieste, kde je vám najviac príjemne. Nemusíte, tak vôbec nikam chodiť. Ja "prídem" za vami 🙂
 6. Po skončení online úvodnej výživovej konzultácie nasleduje krok číslo 2 a tým je jedálniček na mieru.

Krok 2

Jedálniček na mieru

Schudnite jedlom a nie hladom!

Individuálne nastavený jedálniček vám pomôže schudnúť pohodlne a natrvalo.

Schudnite jedlom. Prirodzene, zdravo a bez jojo efektu

Jedálniček na mieru

 • je maximálne prispôsobený vášmu dennému režimu. Zabudnite na počítanie kalórií, zákazy, hladovanie, nervozitu a únavu. Jedlá, ktoré vám chutia, môžete konzumovať aj naďalej a nájdete ich aj vo svojom jedálničku. 
 • Pri tvorbe jedálnička na mieru vychádzam z individuálnych informácií, ktoré od konkrétneho človeka získam. Zaujímajú ma napríklad hodnoty jeho telesnej výšky, aktuálnej telesnej hmotnosti, vek, obvod pásu, pracovný režim, pohybový režim, úroveň stresu, genetika, zdravotné problémy a obmedzenia, lieky, ktoré užíva, potravinové alergie, frekvencia jeho stravovania počas dňa (napr. či sa stravuje 3, 4 alebo 5 krát denne), či pracuje nočné zmeny, aké sú jeho obľúbené i neobľúbené potraviny atď. 
 • Na základe týchto informácií mu dokážem jeho jedálniček na mieru, čo najviac prispôsobiť.

Ako získate svoj jedálniček na mieru?

Svoj vlastný jedálniček na mieru získate veľmi jednoducho.

 1. Po skončení online úvodnej vyživovej konzultácie vám do 7 dní pripravím váš jedálniček na mieru a odošlem mailom na vašu emailovú adresu.
 2. Vychádzať budem z informácií, ktoré ste mi vyplnili v Dotazníku kondície, zdravia a životného štýlu - ešte pred uskutočnením úvodnej online výživovej konzultácie. A rovnako tak aj z informácií, ktoré sme spolu prebrali na online úvodnej výživovej konzultácii. Odkaz pre dotazník získa každá osoba inviduálne do svojho mailu. Váš jedálniček na mieru bude prispôsobený vašej dennej pracovnej aktivite, úrovni stresu, pohybovému režimu,  zdravotnému stavu i prípadným potravinovým alergiam alebo intoleranciám. Vychádzam samozrejme aj z vašich obľúbených a neobľúbených potravín. Jedálniček preto bude obsahovať iba tie obľúbené.
 3. Na základe týchto informácií vám dokážem následne vďaka špeciálnemu softvéru pre tvorbu jedálnička na mieru váš jedálniček čo najviac prispôsobiť a to vrátane odporúčaného denného príjmu energie i odporúčaných denných dávok makro i mikroživín
 4. Jedálniček na mieru obsahuje spolu 65 rôznych tipov jedál. Tie je možné rozdeliť podľa vašej voľby na 3, 4 alebo 5 porcií denne. Každý tip jedla obsahuje detailný samostatný recept, ako si jedlo rýchlo a jednoducho pripraviť
 5. Jedálniček na mieru nemá časové obmedzenia. Znamená to, že ho môžete využívať po dobu, kým dosiahnete svoj cieľ alebo pokojne aj celoživotne.
 6. Jedálniček na mieru je zostavený iba z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska. Žiadne "špeciality", ktoré nemáte k dispozícii.
 7. V prípade, že nemáte príliš veľa času na prípravu jedál, je možné jedálniček pripraviť napríklad iba z maximálne 5 bežne dostupných ingrediencií u každého jedla. Časová náročnosť prípravy jedál sa v takomto prípade výrazne zníži a to u raňajok, desiaty a olovrantu na 5-10 minút, u obedov a večerí na 20-30 minút. Jedlo si môžete pokojne pripraviť aj na viac dní dopredu. Navyše môžete pokojne pre obedy využívať vaše obľúbené stravovacie zariadenie. Jedálniček na mieru vám viem maximálne prispôsobiť aj v takomto prípade.
 8. Po odoslaní jedálnička na mieru ďalej nasleduje krok číslo 3 a tým sú online kontrolné výživové konzultácie.

Krok 3

3 online kontrolné výživové konzultácie

Získajte odbornú spätnú väzbu, sledujte svoj pokrok a
zrýchlite vaše chudnutie

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov vášho chudnutia vám poskytuje pravidelnú spätnú väzbu, ako sa vaše telo mení. Stanem sa vašim poradcom, motivátorom, učiteľom i priateľom pri dosiahnutí vášho cieľa.

Získajte podporu a motiváciu na ceste k vášmu cieľu

3 online kontrolné výživové konzultácie

 • vám ponúkajú spätnú väzbu i informácie o tom ako sa vaše telo mení. Vďaka nim získavate podporu, motiváciu i poradenstvo, aký ďalší krok máte urobiť.
 • Ich cieľom je podržať vás na vašej ceste aj keď to budete chcieť vzdať. Zdvihnúť vás zo zeme, keď spadnete. Poradiť s konkrétnymi krokmi, ktoré vás úspešne dovedú k vášmu cieľu.
 • Online kontrolné výživové konzultácie vám ponúkajú pomocnú ruku i pocit, že pri svojom chudnutí nie ste sami.

Ako online kontrolné výživové konzultácie fungujú?

Online kontrolné výživové konzultácie fungujú veľmi podobne ako úvodná online konzultácia.

 1. Na online úvodnej konzultácii si spoločne dohodneme termín prvej kontrolnej konzultácie. Na prvej kontrolnej konzultácii si zasa dohodneme termín druhej kontrolnej konzultácie atď. Termíny je samozrejme možné meniť na základe vašich časových možností.
 2. Pár dní pred termínom kontrolnej konzultácie vám vždy pre vyplnenie pošlem odkaz na kratučký dotazník. Na základe jeho vyplnených informácií vám pripravím vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy. 
 3. V stanovený termín prebehne online kontrolná výživová konzultácia a to prostredníctvom videohovoru. Je možné využiť Facebook Messenger, Skype alebo Google Meet. Táto konzultácia trvá približne 30-45 minút a jej cieľom je vysvetliť vám vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy i zmeny ku ktorým počas konkrétnej fázy vášho chudnutia došlo. Taktiež však odpovedať i na všetky vaše otázky, ktoré vás zaujímajú a poradiť s ďalšími praktickými krokmi pre vaše úspešné chudnutie v ďalšom období. Znovu nemusíte vôbec nikam chodiť. Pretože znovu "prídem" ja za vami 🙂
 4. Vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy vám pošlem po skončení každej kontrolnej konzultácie na váš email.
 5. Kontrolnou konzultáciou však naša komunikácia nekončí. Poradenstvo je totiž dostupné aj mimo termínov kontrolnej konzultácie a to mailom, správami, či telefonicky.
 6. Využiť však môžete taktiež aj krok číslo 4 a to VIP online členskú sekciu.

Krok 4

VIP online členská sekcia

Recepty, videa, články,
podpora a neobmedzené odpovede na vaše otázky

 Môžete mi napísať, či zavolať, aby ste sa opýtali na to, čo vás zaujíma. Budem tu pre vás aj v prípade, že vás čaká významná rodinná udalosť, či dovolenka a vy máte obavy ako to zvládnete.

 • Články

  Odborné články o chudnutí a výžive. Podložené overenými vedeckými štúdiami. Názory a skúsenosti z praxe.

 • Videolekcie

  Aktuálne témy o chudnutí a výžive, úvahy, názory, mýty i skúsenosti v zábavno-vzdelávacej forme prostredníctvom videa.

Výživová poradňa, ktorú máte stále pri sebe

VIP online členská sekcia vám ponúka dostupnosť kvalitných informácií a individuálneho poradenstva, kdekoľvek na svete.

 • Články, videa, recepty, vzdelávacie materiály i poradenstvo sú vám k dispozícii, kedy to budete potrebovať.
 • Online členská sekcia funguje na PC, mobiloch i tabletoch.
 • Každý recept i materiál si môžete stiahnuť a vytlačiť.

Ako VIP online členstvo funguje?

VIP online členstvo funguje veľmi jednoducho.

 1. Do online členskej sekcie sa prihlásite rovnako, ako sa prihlasujete do vášho internet bankingu.
 2. Po uhradení objednávky celej Komplexnej osobnej starostlivosti si môžete sami vytvoriť prihlasovacie údaje alebo vám tieto údaje budú pridelené a zaslané do 24 hodín na váš email.
 3. Po získaní údajov sa môžete do členskej sekcie prihlásiť a neobmedzene využívať jej obsah. Vyberať si to, čo sa vám páči a čo chcete použiť. Skúšať recepty, pozerať videá, či klásť otázky.
 4. Táto VIP členská sekcia je vám neobmedzene k dispozícii po celé obdobie trvania komplexnej osobnej starostlivosti. Teda 3 mesiace od jej objednávky.
 5. Táto online členská sekcia funguje kdekoľvek, kde máte pripojenie k internetu. Je zdarma, pretože je súčasťou Komplexnej osobnej starostlivosti.

Získajte postavu, ktorú vám budú závidieť!

Už si NIKDY nebudete ničiť zdravie a vyhadzovať peniaze za pochybné prípravky na chudnutie a drastické diéty, vaša váha už nebude ako na hojdačke.

Objednajte si Komplexnú osobnú starostlivosť:

AKCIA!

Získajte ešte DNES Komplexnú osobnú starostlivosť
iba za 189 €,
 bežne 250 € 


Vďaka Komplexnej osobnej starostlivosti získate:

 • Online úvodnú výživovú konzultáciu - trvanie 90 minút

  Vďaka telesnej analýze sa dozviete aktuálneho hodnoty vášho metabolizmu, telesného tuku, svalovej hmoty, či celkovej telesnej vody. Odhalíme spoločne príčiny prečo sa vám doteraz schudnúť nepodarilo. A vďaka analýze stravovania sa dozviete, kde ste pri výbere potravín robili chyby.

 • Jedálniček na mieru - 65 tipov jedál spolu s receptami

  Jedálniček na mieru vám umožní schudnúť jedlom a nie hladom. Obsahuje 65 kompletných receptov prispôsobených vášmu zdraviu, životnému štýlu, dennému režimu, časovým možnostiam i potravinám, ktoré vám chutia alebo nechutia. Zabudnite na počítanie kalórií, na zákazy, či čarovné kokteily. Jedálniček vám dovolí schudnúť vďaka jedlu, ktoré máte najviac radi.

 • 3 online kontrolné výživové konzultácie - trvanie 3 x 30-45 minút

  Cieľom kontrolných konzultácií, ktoré prebiehajú 1 krát mesačne, je poskytnúť vám na vašej ceste k novej postave spätnú väzbu. Poradiť, keď si nebudete vedieť rady a zdvihnúť vás zo zeme, keď spadnete. Na každej kontrolnej konzultácie sa dozviete ako sa vaše telo mení a získate ďalšie individuálne a cenné rady, ktoré vám umožnia na vašej ceste vydržať a nevzdávať to.

 • VIP online členskú sekciu

  Komplexná osobná starostlivosť znamená, že sa o vás budem starať po celé tri mesiace. Naša komunikácia sa však neobmedzuje iba na kontrolné návštevy. K dispozícii máte online členskú sekciu, kde nájdete ďalšie recepty, videa, články, či materiály, ktoré vám pri vašej premeny budú pomáhať. Rovnako tak mi môžete napísať, či zavolať, aby ste sa opýtali na to, či vás zaujíma. Budem tu pre vás aj v prípade, že vás čaká významná rodinná udalosť, či dovolenka a vy máte obavy ako to zvládnete.


1. Prosím kliknite nižšie na zelené tlačítko

2. Budete presmerovaná/ý na stránku s objednávkou

Využiť akciu a objednať komplexnú osobnú starostlivosť

Po odoslaní objednávky vás budem do 2 pracovných dní kontaktovať
ohľadom vhodného termínu online úvodnej konzultácie.

Často kladené otázky

V čom je vaša metóda unikátna? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť vášmu dennému režimu a chudnutie jedlom. Zabudnite na počítanie kalórií, zákazy, hladovanie, nervozitu a únavu. Jedlá, ktoré vám chutia, môžete konzumovať aj naďalej a nájdete ich aj vo svojom jedálničku. Pochopiteľne nie je možné vo veľkom množstve zachovať úplne všetky, napríklad častú konzumácia údenín, sladkostí atď. Navyše je každý vytvorený stravovací plán je nastavený pre vaše individuálne potreby. Špecificky na základe jedinečného fungovania vášho tela.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Z čoho pri tvorbe jedálnička vychádzate, keďže je každý človek iný? +

Pri tvorbe jedálnička na mieru vychádzam z individuálnych informácií, ktoré od konkrétneho človeka získam. Po uhradení objednávky je každý človek presmerovaný na dotazník, ktorý obsahuje otázky ohľadom jeho osobnej i zdravotnej anamnézy. Zaujímajú ma napríklad hodnoty jeho telesnej výšky, aktuálnej telesnej hmotnosti, vek, obvod pásu, pracovný režim, pohybový režim, úroveň stresu, genetika, zdravotné problémy a obmedzenia, lieky, ktoré užíva, potravinové alergie, frekvencia jeho stravovania počas dňa (napr. či sa stravuje 3, 4 alebo 5 krát denne), či pracuje nočné zmeny, aké sú jeho obľúbené i neobľúbené potraviny atď.

Na základe týchto informácií a informácií, ktoré sa od klienta dozviem sa úvodnej konzultácii, dokážem každému človeku jeho jedálniček čo najviac prispôsobiť a to vrátane odporúčaného denného príjmu energie i odporúčaných denných dávok makro i mikroživín.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne sa moja metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku 3-4 kg za mesiac. Pravdou však je, že pri dodržiavaní jedálnička na mieru a kombinácii s vhodnou pohybovou aktivitou chudne väčšina mojich klientov na začiatku rýchlejšie. Postupne však dochádza k stabilizácii váhového úbytku, aby sa zabránilo jojo efektu. Ako rýchlo budete chudnúť konkrétne vy, vám rád prezradím na úvodnej konzultácii.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumiem vaším obavám, ale aj na toto som myslel. Mojou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky tak, aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Jedálniček na mieru a celková moja metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a kvôli tomu je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážem zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou. Moji klienti schudli vďaka komplexnej osobnej starostlivosti už takmer 1 000 kilogramov. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Koľko ma to bude stáť? +

Komplexná osobná starostlivosť na 3 mesiace stojí bežne 250 €, ale keď si ju objednáte teraz, tak získate jej kompletnú verziu iba za 189 €.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Jedálniček na mieru i celá Komplexná starostlivosť je postavená tak, aby ste konzumovali potraviny, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska. V prípade, že však budete chcieť nejaké doplnky stravy do procesu chudnutia zaradiť, rád vám z ich výberom poradím. Priamo však osobne so žiadnymi doplnkami nepracujem.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Jedálniček na mieru a celá Komplexná starostlivosť je založená na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám (môžete využiť chutné a rýchle recepty, ktoré jedálniček na mieru obsahuje). Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak v jedálničku nájdete odporúčania týkajúce  sa toho ako si vybrať správne jedlo z ponuky vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Ako bude online úvodná konzultácia prebiehať? +

Po uhradení objednávky vám do emailu príde odkaz pre vyplnenie jednoduchého dotazníka ohľadom vašej kondície, zdravia a životného štýlu. Dotazník za pár minút elektronicky vyplníte a odošlete. Na základe jeho informácií vám pripravím vaše výsledky telesnej analýzy (hodnoty telesného tuku, svalovej hmoty, telesnej vody, metabolizmu atď.) spolu s detailnou analýzou vašich stravovacích návykov (dozviete sa presne koľko energie za deň príjmate, koľko živín, minerálov i vitamínov).

Oba materiály vám pošlem v grafickej podobe do vášho emailu, ešte pred uskutočnením online úvodnej konzultácie. Môžete si ich prezrieť a pripraviť otázky, ktoré vás budú zaujímať. 

Po uhradení objednávky vás budem do 2 pracovných dní telefonicky alebo emailom kontaktovať, aby sme si mohli spoločne dohodnúť vhodný termín online úvodnej konzultácie. 

V stanovený deň a čas sa spojíme online. Videohovorom a to buď cez Skype, Facebook Messenger (stačí vám účet na Facebooku) alebo Google Meet (stačí, keď máte emailovú adresu na gmail.com). Rozhodnutie nechám na vás. U videohovoru uvidíte vy mňa i ja vás. Nikto iný vás pri videohovore vidieť ani počuť nebude. Všetky informácie, ktoré zaznejú, budú určené iba priamo vám.

Online úvodná výživová konzultácia trvá zvyčajne 60-90 minút. Niekedy sa však môže o pár minút predĺžiť, v závislosti na množstve vašich otázok. Ani v takom prípade, však nič navyše neplatíte. Mojím cieľom je poskytnúť vám odpovede na všetky vaše otázky. A to aj v prípade, že by konzultácia mala trvať viac ako 90 minút. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Akým spôsobom získam jedálniček na mieru? +

Jedálniček na mieru vám odošlem mailom v elektronickej podobe PDF súboru a to do 7 dní odkedy prebehne online úvodná konzultácia. Spracovaný bude na základe vami vyplnených otázok v dotazníku i informácií, ktoré zaznejú na online úvodnej konzultácii.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Koľko tipov jedál jedálniček obsahuje? +

Jedálniček na mieru obsahuje spolu 65 rôznych tipov jedál. Tie je možné rozdeliť podľa vašej voľby na 3, 4 alebo 5 porcií denne. V prípade, že vám napríklad vyhovuje konzumácia jedál 3 krát denne, potom sa tipy pre vhodné jedlá rozdelia po 22 rôznych možností na každú časť dňa, napr. 22 tipov pre raňajky, 22 tipov pre obedy a 22 tipov pre večeru. Každý tip jedla obsahuje detailný samostatný recept, ako si jedlo rýchlo a jednoducho pripraviť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Na aké dlhé časové obdobie sa jedálniček pripravuje? +

Jedálniček na mieru nemá časové obmedzenia. Znamená to, že ho môžete využívať po dobu, kým dosiahnete svoj cieľ alebo pokojne aj celoživotne. Ďalších 100 receptov mimo jedálniček navyše nájdete aj vo VIP online členskej sekcii.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Dokážem vďaka jedálničku prijať denne z bežného jedla aj potrebné dávky vitamínov a minerálov? Napríklad vápnik, či železo? +

Áno. Jedálniček na mieru totiž pracuje s tým, aby bol pre každého človeka nastavený individuálne nielen z hľadiska makroživín (sacharidy, bielkoviny a tuky), vlákniny ale aj z hľadiska vitamínov a minerálov. Jednoducho, aby každé telo prijalo z bežne dostupných potravín všetky vitamíny a minerály, ktoré pre svoje optimálne fungovanie potrebuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Musím sa stravovať striktne iba podľa jedálnička na mieru? +

Nie nemusíte. Jedálniček si môžete spestriť jedlami z VIP online členskej sekcie, výberom vhodných jedál z reštaurácie alebo stravovacieho zariadenia, ktoré navštevujete. Alebo môžete počas vášho procesu chudnutia získať v prípade záujmu nový jedálniček s novými receptami. To ale nie je podmienkou. Rovnako tak sa nemusíte navždy vzdať sladkostí, či slaných dobrôt. Ide iba o to ich konzumáciu rozumne nastaviť. To všetko vás však Komplexná osobná starostlivosť naučí.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Mám potravinovú alergiu, intoleranciu a niektoré zdravotné obmedzenia. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti. Znamená to, že potraviny, ktoré vám zdravotne neprospievajú a rovnako tak aj potraviny, ktoré vám nechutia v jedálničku nenájdete. Nájdete v ňom bežne dostupné najvhodnejšie náhrady, také ktoré vám pomôžu úspešne schudnúť. Jedálniček je teda možné prispôsobiť napríklad celiakii, alergii na lepok, alergii na vajíčka, alergii na kravskú bielkovinu kazeín, laktózovej intolerancii, histamínovej intolerancii atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Som vegetarián/vegetariánka. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru je možné pripraviť aj v prípade, že ste vegetarián/vegetariánka alebo vegán či vegánka. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď.  Jedálniček je nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Nemám príliš veľa času na prípravu jedla. Ako veľmi je jedálniček časovo náročný? +

Rozumiem. Aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje vaše časové možnosti. V prípade, že nemáte príliš veľa času na prípravu jedál, je možné jedálniček pripraviť napríklad iba z maximálne 5 bežne dostupných ingrediencií u každého jedla. Časová náročnosť prípravy jedál sa v takomto prípade výrazne zníži a to u raňajok, desiaty a olovrantu na 5-10 minút, u obedov a večerí na 20-30 minút. Jedlo si môžete pokojne pripraviť aj na viac dní dopredu. Navyše môžete pokojne pre obedy využívať vaše obľúbené stravovacie zariadenie. Jedálniček na mieru vám viem maximálne prispôsobiť aj v takomto prípade.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Som matka, ktorá varí pre celú rodinu. Je jedálniček vhodný pre mňa aj moje deti? +

V prvom rade je jedálniček zostavený na mieru priamo vám. Na základe vášho cieľa, chuťových preferencií, zdravotných daností, pohybovej aktivity, denného režimu, časových možností atď. Čo sa však týka prípravy jedál pre deti a ostatných členov rodiny na základe vášho jedálnička, záleží na okolnostiach. V prípade, že vaše deti nemajú žiadne zdravotné obmedzenia, či napríklad nadváhu alebo obezitu a majú rovnaké chuťové preferencie ako vy, tak jedlá z vášho jedálnička môžu pokojne konzumovať aj oni. Všetky jedlá sú výživovo hodnotné a vyberané z tých najvhodnejších zdraviu prospešných možností.

Samozrejme je potrebné rešpektovať, že detský organizmus funguje odlišnejšie, ako dospelý a preto v prípade, že sa jedná napríklad o nadváhu dieťaťa je lepšie poznať presné odporúčania na mieru, ktoré budú rešpektovať všetky jeho individuálne danosti a zákonitosti. V takom prípade môžete využiť konzultáciu pre výživu detí alebo jedálniček na mieru pre deti a získať tak konkrétne a individuálne odporúčania, priamo pre vaše dieťa.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Ako budú prebiehať 3 online kontrolné konzultácie? +

Online kontrolné výživové konzultácie fungujú veľmi podobne ako úvodná online konzultácia.

 1. Na úvodnej online konzultácii si spoločne dohodneme termín prvej kontrolnej konzultácie. Na prvej kontrolnej konzultácii si zasa dohodneme termín druhej kontrolnej konzultácie atď. Termíny je samozrejme možné meniť na základe vašich časových možností.
 2. Pár dní pred termínom kontrolnej konzultácie vám vždy pre vyplnenie pošlem odkaz na kratučký dotazník. Na základe jeho vyplnených informácií vám pripravím vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy. 
 3. V stanovený termín prebehne online kontrolná výživová konzultácia a to prostredníctvom videohovoru. Je možné využiť Facebook Messenger, Skype alebo Google Meet. Táto konzultácia trvá približne 30-45 minút a jej cieľom je vysvetliť vám vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy i zmeny ku ktorým počas konkrétnej fázy vášho chudnutia došlo. Taktiež však odpovedať i na všetky vaše otázky, ktoré vás zaujímajú a vysvetliť vám ďalšie praktické kroky pre vaše úspešné chudnutie v ďalšom období. Znovu nemusíte vôbec nikam chodiť. Pretože znovu "prídem" ja za vami 🙂
 4. Vaše aktuálne výsledky telesnej analýzy vám pošlem po skončení každej kontrolnej konzultácie na váš email.
Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Ako funguje VIP online členská sekcia? +

VIP online členstvo funguje veľmi jednoducho.

 1. Do online členskej sekcie sa prihlásite rovnako, ako sa prihlasujete do vášho internet bankingu.
 2. Po uhradení objednávky celej Komplexnej osobnej starostlivosti si môžete sami vytvoriť prihlasovacie údaje alebo vám tieto údaje budú pridelené a zaslané do 24 hodín na váš email.
 3. Po získaní údajov sa môžete do členskej sekcie prihlásiť a neobmedzene využívať jej obsah. Vyberať si to, čo sa vám páči a čo chcete použiť. Skúšať recepty, pozerať videá, či klásť otázky.
 4. Táto VIP členská sekcia je vám neobmedzene k dispozícii po celé obdobie trvania komplexnej osobnej starostlivosti. Teda 3 mesiace od jej objednávky.
 5. Táto online členská sekcia funguje kdekoľvek, kde máte pripojenie k internetu. Je zdarma, pretože je súčasťou Komplexnej osobnej starostlivosti.
Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Celá Komplexná osobná starostlivosť vyzerá super, ale ja nechcem chudnúť. Mojím cieľom je udržanie hmotnosti. Je možné získať iba samotný jedálniček pre udržanie hmotnosti, bez konzultácií? +

Áno, aj takáto možnosť existuje. V tejto ponuke si môžete vybrať jedálniček na mieru, ktorý vám najviac vyhovuje. Stačí kliknúť tu.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ SVOJ JEDÁLNIČEK NA MIERU
Čo sa stane, keď si nestihnem vyčerpať 3 online kontrolné konzultácie za 3 mesiace? +

Vôbec nič 🙂  Veci sa menia a tak sa môže stať, že si niektorú z kontrolných konzultácií nestihnete vyčerpať. To však nie je problém. Vaše nevyčerpané konzultácie sa tak iba presunú do ďalšieho mesiaca. Bez akýchkoľvek zrušení, či pokút. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Je možné Komplexnú osobnú starostlivosť časovo predĺžiť? +

Áno, samozrejme. V prípade, že sa po 3 mesiacoch rozhodnete, že chcete v Komplexnej osobnej starostlivosti pokračovať ďalej, je to možné. V takom prípade je možné Komplexnú osobnú starostlivosť predĺžiť o ďalšie 3 mesiace. Predĺženie starostlivosti je však dobrovoľné a nie ja viazané žiadnými podmienkami. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Je možné Komplexnú osobnú starostlivosť rozdeliť na splátky? +

Áno aj takáto možnosť existuje. V takom prípade sa celková suma 189 € rozdelí na dve splátky po 94,50 €. Prvá časť z celkovej sumy vo výške 94,50 € sa hradí pri objednávke a druhá časť v rovnakej výške 94,50 € je automatická strhnutá z vašej platobnej karty po 30 dňoch. Týmto úkonom je celá suma Komplexnej osobnej starostlivosti uhradená. Žiadne ďalšie úhrady z vašej karty ani účtu nebudú strhnuté.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Keď uvažujete nad Komplexnou osobnou starostlivosťou, ale ešte potrebujete zodpovedať nejaké otázky, pokojne mi napíšte správu na moju FB stránku Tomáš Hadžega alebo mailom na tomas@hadzega.sk. Keď už Komplexnú osobnú starostlivosť máte, a chceli by ste sa niečo opýtať mimo kontrolných konzultácií, pokojne tak urobte na vyššie uvedené kontakty alebo telefonicky.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ KOMPLEXNÚ OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Facebook: www.facebook.com/hadzegatomas

Komplexná osobná starostlivosť

Kto sa o vás bude starať?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Tomášove skúsenosti

Na toto sa môžete tešiť:

 • Konzumujete iba jedlá, ktoré vám chutia
 • Jednoduché a pohodlné stravovanie
 • Rýchle a chutné recepty
 • Maximálna prispôsobivosť
 • Individuálny prístup vzhľadom k vášmu zdravotnému stavu
 • Konzumácia potravín, ktoré sú k dispozícii v každom supermarkete
 • Široký a pestrý výber jedál
 • Návody a ďalšie tipy pre trvalé schudnutie

Na toto môžete zabudnuť:

 • Hladovanie
 • Počítanie kalórií
 • Užívanie koktejlov, nápojov a iných doplnkov stravy
 • Prísne a obmedzujúce diéty
 • Nekontrolovateľné pocity hladu
 • Večerné prejedanie sa
 • Únava, nervozita a nedostatok energie
 • Nekontrolovateľná chuť na sladké

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už stovky ľudí ako vy, so mnou spoľahlivo a natrvalo schudlo.

Získajte ešte dnes Komplexnú osobnú starostlivosť za akčnú cenu a schudnite aj vy.

Chcem schudnúť, objednať Komplexnú osobnú starostlivosť!