Nedarí sa vám schudnúť a váhu si udržať?

Nie je to vaša vina!

Revolučná, lekárska analýza ukáže,
ako na tom ste a odhalí chyby, ktoré
vám až doteraz bránili v chudnutí.

Chcem taktiež schudnúť, ako to funguje?

Viscerálna analýza ukáže, ako sa vyhnúť jojo efektu

a schudnúť tak natrvalo a spoľahlivo

Revolučná analýza zistí zloženie vášho tela, ukáže kde je problém a navrhne najvhodnejšie riešenie.

Absolvovaním viscerálnej analýzy sa dozviete o vašom tele:

Výšku bazálneho metabolizmu

Hodnoty telesného tuku

Hodnoty beztukovej hmoty (svaly a kosti)

Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

Hodnoty telesnej vody, ktoré ovplyvňujú proces chudnutia

Aké staré sa vaše telo cíti

Genetické predispozície k nadváhe a k vážnym civilizačným chorobám

Univerzálne diéty nefungujú, pretože každé telo potrebuje niečo iné

Zodpovedne vykonané meranie vám poskytne potrebné odpovede

Viscerálna analýza.

 • je objavom modernej medicíny, ktorý odhalí, čo telu bráni v chudnutí. Ukáže, aké potraviny vám s chudnutím pomôžu, aké ho naopak spomalia či mu úplne zabránia. Viscerálna analýza taktiež ukáže, koľko toho má človek zjesť, aby chudnutie bolo čo najviac efektívne, nie príliš rýchle s vysokým rizikom jojo efektu, ale taktiež na druhú stranu nie zbytočne pomalé.

Po skončení merania dostanete graficky spracované výsledky a všetky súvislosti k nim vám podrobne vysvetlím. Získate tak nielen samotné výsledky, ale hlavne ich zrozumiteľné vysvetlenie a odporúčania pre rýchly váhový úbytok.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky veľmi rád vám na nich odpoviem.

Okrem výsledkov získate k analýze taktiež aj vzorový jedálniček s receptami ako si pripraviť chutné jedlá, ktoré vám pomôžu schudnúť bez hladu.

Celá diagnostika vrátane vysvetlenia výsledkov a ďalších informácií potrvá zhruba 60 minút.

V prípade, že sa u vás zistí nejaký komplikovanejší problém alebo budete mať záujem o dlhodobejšiu spoluprácu, ktorá vám pomôže natrvalo sa zbaviť vášho problému, rád vám vysvetlím i túto možnosť.

Neznáme hormóny, ktoré ovládajú hlad a chuť do jedla

Hormón, s názvom leptín, má v našich telách na starosti pocit hladu a ovláda taktiež chuť do jedla. Nízke hladiny leptínu dávajú nášmu mozgu príkaz "najedz sa!" Na druhú stranu vysoké hladiny leptínu mu zasa hovoria "stačí, nie si hladný, máš dostatok zásob tuku."

Problémom však je, že keď človek začne chudnúť zlým a nesprávnym spôsobom, hladiny leptínu sa významne zvýšia a telo začne svoje tukové zásoby "chrániť." Mozog tak reaguje vyvolaním neodolateľného hladu a priberaním hmotnosti.

To znamená, že náš mozog na nesprávny pokus o chudnutie reaguje tak, že vás začne nútiť jesť.

V prípade chybne nastaveného jedálnička môže dôjsť až k leptínovej rezistencii, kedy mozog nereaguje na rastúcu hladinu leptínu a i napriek dostatočnej alebo dokonca nadmernej tukovej zásobe stále vydáva signál "si hladný najedz sa."

K leptínovej rezistencii nemusí nutne dôjsť iba s vysokým množstvom tuku v tele, ale „postačí“ k tomu aj vysoké množstvo viscerálneho tuku.

Mozog pri leptínovej rezistencii nepočuje správy od leptínu o tom, že sme už sýti. Naše podvedomie si myslí, že sme hladní a núti nás jesť.

Analýza vám ukáže, ako na tom vaše telo momentálne je

a poskytne odpovede i odporúčania ako efektívne dosiahnuť váš cieľ

 • Aké potraviny bránia vášmu telu v chudnutí

  To, že nám po určitej potravine nie je zle neznamená, že nám neškodí a nebráni v chudnutí. Svet stravy nie je čiernobiely. Je možné poskytnúť všeobecné odporúčania, ale vždy je potrebné odhaliť potraviny, ktoré v chudnutí bránia konkrétnej osobe.

 • Aké potraviny vaše chudnutie podporujú

  Dozviete sa, aké potraviny vo vašom prípade chudnutiu napomáhajú (zrejme budete prekvapení výsledkami, objavíte nové potraviny, ktoré vám budú chutiť a zároveň budú podporovať chudnutie).

 • Stupeň bazálneho metabolizmu

  Zistíte, koľko môžete jesť, aby ste schudli či si udržali svoju váhu. Profesionálny prístroj certifikovaný pre použitie v zdravotníctve presne zmeria, koľko energie vaše telo spotrebováva v kľudovom stave v porovnaní s ostatnými stavmi. Ľudia, ktorí majú pocit, že zjedia list šalátu a priberú viac, než ich kamarátka po tanieri rezna odhalia, či je príčinou ich metabolizmus alebo príčinou nejaký iný faktor.

 • Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

  Viac tuku v oblasti brucha často predstavuje nebezpečné množstvo viscerálneho tuku obklopujúceho telesné orgány. Viscerálny tuk je na rozdiel od podkožného tuku okom neviditeľný a môže byť oveľa nebezpečnejší. Analýza odhalí jeho množstvo a tým pádom i riziko cukrovky, vysokého krvného tlaku, akútnych ochorení, ako je srdcový infarkt alebo mozgová mŕtvica.

Odhaľte faktory, ktoré telu bránia v chudnutí

Už se vám nestane, že sa zrazu nevojdete do svojho obľúbeného oblečenia, nové oblečenie si budete kupovat podľe toho, ako sa vám páči a nie tak, aby zakrylo prebytočné kilá.

Nadváha väčšiny ľudí je spôsobená faktormi, o ktorých vôbec nevedia. Nie je to ich vina.
Príďte si na analýzu pre odpovede.

Rezervujte si termín analýzy:

AKCIA!

Objednajte sa ešte DNES na odbornú analýzu
iba za 12 €,
 bežne 20 €


V rámci viscerálnej analýzy a odbornej konzultácie 60 minút získate:

 • Zistíte prečo sa vám nedarilo schudnúť - Viscerálna analýza + komplexná diagnostika chudnutia

  Dozviete sa, ako na tom vaše telo momentálne je a na čo je nutné sa vo vašom prípade pri chudnutí zamerať. Dozviete sa aké chyby ste robili pri výbere potravín a vo vašom životnom štýle.

 • Jedálniček pre chudnutie bez hladu a straty energie

  Získate vzorový jedálniček na chudnutie s chutnými receptami, vďaka ktorému môžete naštartovať svoje chudnutie.

 • Odborné odporúčania a návrh postupu na základe výsledkov viscerálnej analýzy a diagnostiky chudnutia

  Na základe viscerálnej analýzy a výsledkov diagnostiky dostanete odo mňa jasné vysvetlenie všetkých výsledkov a návrh postupu, ako sa dostať bez frustrácie na vašu vysnívanú váhu.

 • Podpora a motivácia k úspešnému schudnutiu

  Na základe vašich výsledkov vám navrhnem postup a odporúčania na mieru, ako sa dostať na vašu vysnívanú váhu a udržať si ju.


1. Prosím vyplňte objednávku

2. Zavolám vám a dohodneme si spoločne vhodný termín

3. Budem sa na vás tešiť v mojej kancelárii v Rožňave 🙂

Platba prebehne až na mieste. Teraz si iba rezervujete termín.
Na mieste môžete platiť v hotovosti.

V prípade, že by vám to viac vyhovovalo, môžete využiť aj online výživovú konzultáciu z pohodlia domova. Viac informácií nájdete tu.

 

Často kladené otázky

V čom je vaša metóda unikátna? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť vášmu dennému režimu. Jednoducho jedlá, ktoré vám chutia, nájdete aj vo svojom jedálničku. Pochopiteľne nie je možné zachovať úplne všetky, napríklad častú konzumácia údenín, sladkostí atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne sa moja metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku 3-4 kg za mesiac. Pravdou je, že na začiatku chudnem s mojimi klientami rýchlejšie. Postupne však potom spolu s nimi váhový úbytok stabilizujeme, aby sa zabránilo jojo efektu. Ako rýchlo budete chudnúť konkrétne vy, vám rád prezradím na základe výsledkov viscerálnej analýzy na odbornej konzultácii.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumiem vaším obavám, ale aj na toto som myslel. Mojou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky tak, aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Moja metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a preto je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážem zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Koľko ma to bude stáť? +

Odborná konzultácia bežne stojí 20 €, ale keď sa objednáte teraz, tak ju získate iba za 12 €. Akékoľvek ďalšie investície spojené s vytvorením vášho Individuálneho profilu chudnutia sú úplne na vás. Mojou prácou je prispôsobiť sa vám, nie naopak 🙂

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Moju metódu si zakladám na stravovaní z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Moju metódu si zakladám na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám. Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak vám odporučím tie správne jedlá z jedálneho lístku vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA

Teším sa na stretnutie s vami

Kde ma nájdete?

Výživová poradňa Hadžega v Rožňave je znovu OTVORENÁ.

Teším sa na vás v príjemnom prostredí mojej kancelárie v Rožňave, pár minút chôdze od centra mesta, v budove Slovenskej sporiteľne (na okruhovom objazde) 1. poschodie, číslo kancelárie 2.07B.

Aj naďalej môžete využiť taktiež možnosť online výživovej konzultácie z pohodlia vášho domova, ktorá výživovú konzultáciu naživo, plnohodnotne nahrádza. Viac informácií nájdete tu.

Kontakt

Výživová poradňa Hadžega

Šafárikova 22, Rožňava

Tel. č.: 0908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok:
9:00 - 15:30

Utorok:
11:00 - 18:00

Streda:
11:00 - 18:00

Štvrtok:
9:00 - 15:30

Piatok:
08:00 - 12:00

Kto analýzu odborne zaisťuje?

Kto sa o vás bude starať?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega.

Jeho klienti spoločne za posledný rok schudli
viac ako 450 kilogramov.

Tomášove skúsenosti

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar