Nedarí sa vám schudnúť a váhu si udržať?

Nie je to vaša vina!

Revolučná, lekárska analýza ukáže,
ako na tom ste a odhalí chyby, ktoré
vám až doteraz bránili v chudnutí.

Chcem taktiež schudnúť, ako to funguje?

Špeciálna analýza ukáže, ako sa vyhnúť jojo efektu

a schudnúť tak natrvalo a spoľahlivo

Revolučná analýza zistí zloženie vášho tela, ukáže kde je problém a navrhne najvhodnejšie riešenie.

Absolvovaním viscerálnej analýzy sa dozviete o vašom tele:

Výšku bazálneho metabolizmu

Hodnoty telesného tuku

Hodnoty svalovej hmoty

Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

Hodnoty telesnej vody, ktoré ovplyvňujú proces chudnutia

Genetické predispozície k nadváhe a k vážnym civilizačným chorobám

Univerzálne diéty nefungujú, pretože každé telo potrebuje niečo iné

Zodpovedne vykonaná analýza vám poskytne potrebné odpovede

Viscerálna analýza.

 • je objavom modernej medicíny, ktorý odhalí, čo telu bráni v chudnutí. Ukáže, aké potraviny vám s chudnutím pomôžu, aké ho naopak spomalia, či mu úplne zabránia. Viscerálna analýza taktiež ukáže, koľko toho má človek zjesť, aby chudnutie bolo čo najviac efektívne, nie príliš rýchle s vysokým rizikom jojo efektu, ale taktiež na druhú stranu nie zbytočne pomalé.

Po vyplnení formulára Diagnostiky kondície a zdravia od Online výživovej poradne Dr. Hadžega, dostanete do 3 pracovných dní emailom k dispozícii graficky spracované výsledky spolu s podrobne vysvetlenými súvislosťami, priamo od Dr. Hadžegu.

Získate tak nielen samotné výsledky, ale hlavne ich zrozumiteľné vysvetlenie a odporúčania pre rýchly a prirodzený váhový úbytok.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád vám na nich odpoviem v online chate alebo prostredníctvom osobnej komunikácie emailom, či cez správu na Facebooku.

Okrem výsledkov a odporúčaní získate k analýze taktiež aj vzorový jedálniček s receptami, ako si pripraviť chutné jedlá, ktoré vám pomôžu schudnúť bez hladu.

Kompletné výsledky analýzy, vrátane odborných odporúčaní na mieru, vzorového jedálnička a ďalších informácií získate do 3 pracovných dní na svoj email.

V prípade, že sa u vás zistí nejaký komplikovanejší problém, ktorý si vyžaduje hlbšiu a detailnejšiu analýzu alebo budete mať záujem osobnú konzultáciu, či o individuálnu dlhodobejšiu spoluprácu, ktorá vám pomôže natrvalo sa zbaviť vášho problému, k dispozícii je i táto možnosť a to prostredníctvom osobnej konzultácie.

Neznáme hormóny, ktoré ovládajú hlad a chuť do jedla

Hormón, s názvom leptín, má v našich telách na starosti pocit hladu a ovláda taktiež chuť do jedla. Nízke hladiny leptínu dávajú nášmu mozgu príkaz "najedz sa!" Na druhú stranu vysoké hladiny leptínu mu zasa hovoria "stačí, nie si hladný, máš dostatok zásob tuku."

Problémom však je, že keď človek začne chudnúť zlým a nesprávnym spôsobom, hladiny leptínu sa významne zvýšia a telo začne svoje tukové zásoby "chrániť." Mozog tak reaguje vyvolaním neodolateľného hladu a priberaním hmotnosti.

To znamená, že náš mozog na nesprávny pokus o chudnutie reaguje tak, že vás začne nútiť jesť.

V prípade chybne nastaveného jedálnička môže dôjsť až k leptínovej rezistencii, kedy mozog nereaguje na rastúcu hladinu leptínu a i napriek dostatočnej alebo dokonca nadmernej tukovej zásobe stále vydáva signál "si hladný najedz sa."

K leptínovej rezistencii nemusí nutne dôjsť iba s vysokým množstvom tuku v tele, ale „postačí“ k tomu aj vysoké množstvo viscerálneho tuku.

Mozog pri leptínovej rezistencii nepočuje správy od leptínu o tom, že sme už sýti. Naše podvedomie si myslí, že sme hladní a núti nás jesť.

Odhaľte faktory, ktoré telu bránia v chudnutí

Už se vám nestane, že sa zrazu nevojdete do svojho obľúbeného oblečenia, nové oblečenie si budete kupovat podľe toho, ako sa vám páči a nie tak, aby zakrylo prebytočné kilá.

Nadváha väčšiny ľudí je spôsobená faktormi, o ktorých vôbec nevedia. Nie je to ich vina.
Získajte vďaka analýze odpovede.

Objednajte si vašu telesnú analýzu i analýzu stravovacích návykov tu:

AKCIA!

Objednajte si ešte DNES odbornú analýzu
iba za 12 €,
 bežne 20 €


Vďaka viscerálnej analýze získate:

 • Zistíte prečo sa vám nedarilo schudnúť - Viscerálna analýza + komplexná diagnostika chudnutia

  Dozviete sa, ako na tom vaše telo momentálne je a na čo je nutné sa vo vašom prípade pri chudnutí zamerať. Dozviete sa aké chyby ste robili pri výbere potravín a vo vašom životnom štýle.

 • Jedálniček pre chudnutie bez hladu a straty energie

  Získate vzorový jedálniček na chudnutie s chutnými receptami, vďaka ktorému môžete naštartovať svoje chudnutie.

 • Odborné odporúčania a návrh postupu na základe výsledkov viscerálnej analýzy a diagnostiky chudnutia

  Na základe viscerálnej analýzy a výsledkov diagnostiky dostanete odo mňa jasné vysvetlenie všetkých výsledkov a návrh postupu, ako sa dostať bez frustrácie na vašu vysnívanú váhu.

 • Podpora a motivácia k úspešnému schudnutiu

  Na základe vašich výsledkov vám navrhnem postup a odporúčania na mieru, ako sa dostať na vašu vysnívanú váhu a udržať si ju.


1. Kliknite prosím nižšie na zelené tlačítko

2. Budete presmerovaný na stránku s objednávkou

Využiť akciu a objednať analýzu

Výsledky viscerálnej analýzy, vrátane vysvetlenia výsledkov a návrhu odporúčaní na mieru, obdržíte do 3 pracovných dní na váš email.

Často kladené otázky

V čom je táto analýza unikátna? +

Z pohodlia vášho domova sa dozviete, aké chyby vám až doteraz bránili v chudnutiu. Ktoré potraviny vaše chudnutie podporujú a ktoré mu naopak škodia. Dozviete sa rovnako tak, ako funguje váš metabolizmus, či aké zdravotné riziká skrýva nebezpečný viscerálny tuk. Odborné odporúčania, ktoré na základe výsledkov analýzy získate maximálne rešpektujú váš denný režim. Preto jedlá, ktoré vám chutia, nájdete aj vo vašich odporúčaniach. Pochopiteľne nie je možné zachovať úplne všetky, napríklad častú konzumácia údenín, sladkostí, transtukov atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Akým spôsobom získam výsledky viscerálnej analýzy? +

Po uhradení objednávky vám do emailu príde odkaz pre vyplnenie jednoduchého dotazníka ohľadom vašej kondície, zdravia a životného štýlu. Dotazník za pár minút elektronicky vyplníte a odošlete. Na základe jeho informácií vám pripravím vaše výsledky viscerálnej (telesnej) analýzy (hodnoty telesného tuku, svalovej hmoty, telesnej vody, metabolizmu atď.) spolu s detailnou analýzou vašich stravovacích návykov (dozviete sa presne koľko energie za deň príjmate, koľko živín, minerálov i vitamínov).

Oba materiály vám pošlem v grafickej podobe do vášho emailu spolu s odbornými odporúčaniami priamo vám na mieru i so vzorovým jedálničkom a to do 3 pracovných dní od vyplnenia dotazníka.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne je vďaka kombinácii viscerálnej analýzy, odporúčaní na mieru a jedálničku na mieru možné schudnúť 3-4 kg za mesiac. Tieto hodnoty sa držia lekármi odporúčaného mesačného váhového úbytku. Pravdou je, že na začiatku chudnem s mojimi klientami rýchlejšie. Postupne však potom spolu s nimi váhový úbytok stabilizujeme, aby sa zabránilo jojo efektu. Ako rýchlo budete chudnúť konkrétne vy, vám rád prezradím na základe výsledkov viscerálnej analýzy.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumiem vaším obavám, ale aj na toto som myslel. Mojou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky tak, aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Moja metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a preto je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážem zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou. Moji klienti schudli za posledný rok viac ako 450 kilogramov s úspešnosťou chudnutia 98 %.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Koľko ma to bude stáť? +

Viscerálna analýza spolu so odbornými odporúčaniami na mieru bežne stojí 20 €, ale keď si ju objednáte teraz, tak ju získate iba za 12 €. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Moju metódu si zakladám na stravovaní z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska. Vo vašich odborných odporúčaniach nájdete tipy na doplnky stravy, ktoré môžu vaše chudnutie zeefktívniť a urýchliť, avšak ich užívanie je záležitosť iba vášho vlastného rozhodnutia.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Moju odporúčania si zakladám na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám. Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak vám odporučím tie správne jedlá z jedálneho lístku vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky ohľadom výsledkov viscerálnej analýzy mi môžete zdarma položiť priamo cez online chat, správou na mojej FB stránke Tomáš Hadžega, či emailom na tomas@drhadzega.sk. V prípade záujmu o detailnejšie a hlbšie vysvetlenie môžete využiť ponuku osobnej konzultácie.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ ANALÝZU

Analýza vám ukáže, ako na tom vaše telo momentálne je

a poskytne odpovede i odporúčania ako efektívne dosiahnuť váš cieľ

 • Aké potraviny bránia nášmu telu v chudnutí

  To, že nám po určitej potravine nie je zle neznamená, že nám neškodí a nebráni v chudnutí. Svet stravy nie je čiernobiely. Je možné poskytnúť všeobecné odporúčania, ale vždy je potrebné odhaliť potraviny, ktoré v chudnutí bránia konkrétnej osobe.

 • Aké potraviny naše chudnutie podporujú

  Dozviete sa, aké potraviny vo vašom prípade chudnutiu napomáhajú (zrejme budete prekvapení výsledkami, objavíte nové potraviny, ktoré vám budú chutiť a zároveň budú podporovať chudnutie).

 • Stupeň bazálneho metabolizmu

  Zistíte, koľko môžete jesť, aby ste schudli či si udržali svoju váhu. Analýza vašich telesných parametrov prebieha tak, že aplikácia za pomoci vašich informácií z dotazníka dokáže presne vypočítať, koľko energie vaše telo spotrebováva v kľudovom stave v porovnaní s ostatnými stavmi. Ľudia, ktorí majú pocit, že zjedia list šalátu a priberú viac, než ich kamarátka po tanieri rezna odhalia, či je príčinou ich metabolizmus alebo príčinou nejaký iný faktor.

 • Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

  Viac tuku v oblasti brucha často predstavuje nebezpečné množstvo viscerálneho tuku obklopujúceho telesné orgány. Viscerálny tuk je na rozdiel od podkožného tuku okom neviditeľný a môže byť oveľa nebezpečnejší. Hodnoty tuku v brušnej oblasti tak môžu odhaliť riziko cukrovky, vysokého krvného tlaku, či akútnych ochorení, ako je srdcový infarkt alebo mozgová mŕtvica.

Odhaľte zbytočné chyby

Ako to bude prebiehať?

Ihneď po uhradení objednávky budete presmerovaná/presmerovaný na Dotazník kondície, stravovacieho režimu a životného štýlu od Online výživovej poradne Dr. Hadžega. 

 Na základe vyplnených informácií v tomto dotazníku získate v grafickej podobe výsledky vašej viscerálnej analýzy; dozviete sa chyby, ktoré ste pri chudnutí robila/robil; získate odborné odporúčania na mieru a vzorový jedálniček pre naštartovanie vášho procesu chudnutia.

 Tieto výsledky spolu s odporúčaniami vám do 3 pracovných dní od vyplnenia dotazníka doručím na váš email v elektronickej verzii PDF.

arrow

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@drhadzega.sk

Facebook: www.facebook.com/hadzegatomas

Kto analýzu odborne zaisťuje?

Zakladateľ poradne

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Tomášove skúsenosti

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už mnoho žien ako vy vďaka viscerálnej analýze odhalilo chyby,
ktoré im bránili pri chudnutí.

Objednajte si ešte dnes odbornú analýzu za akčnú cenu, odhaľte svoje chyby a schudnite aj vy.

Mám záujem o odbornú analýzu a odporúčania, objednať sa!